Wagraf, Colop i Trodat, czyli czołowi producenci pieczątek automatycznych

Liczne zalety wynikające z wykorzystywania w pracy pieczątek firmowych sprawiły, że sięgają po nie zarówno duzi, jak i mali przedsiębiorcy. Wśród największych producentów pieczątek na świecie wymienia się w pierwszej kolejności takie firmy jak Colop, Wagraf oraz Trodat. Jakie produkty oferują klientom i od jak dawna są obecni na rynku? Jeśli jesteście tego ciekawi, to zapraszamy Was do lektury poniższego tekstu. Być może znajdziecie wśród nich swojego faworyta.

Wagraf

pieczatka-wagraf

Wagraf to polska firma, która funkcjonuje na rynku już od 1957 roku i od samego początku specjalizuje się w produkcji opraw do stempli. Przez bardzo długi czas firma na rodzimym rynku nie miała sobie równych w zakresie produkcji ergonomicznych obudów z zamknięciem. Wieloletnia tradycja firmy nie przeszkadza jednak w tym, by do produkcji stempli wprowadzane były coraz nowsze trendy i technologie. Pieczątki Wagraf są proste w obsłudze i bardzo praktyczne, a przy tym charakteryzują się niewygórowaną ceną.

Colop

pieczatka-colop

To firma założona w 1980 roku, która od samego początku utrzymuje pozycję lidera wśód producentów automatów samotuszujących na świecie. Przedsiębiorstwo działa w ponad 120 krajach na świecie, ciągle się rozwija i oferuje pieczątki o różnym kształcie i formacie. Pieczątki Colop są trwałe (nawet 1 mln precyzyjnych odbić) i solidnie wykonane. Colop zajmuje się także produkcją potrzebnych materiałów do produkcji pieczątek, a nawet całych urządzeń. Datowniki, automaty metalowe, okrągłe, owalne, podłużne czy pieczątki kieszonkowe pokazują, jak bogata jest gama produktów tego producenta. Najwyższą jakość produktów potwierdzają liczne certyfikaty oraz prestiżowe nagrody.

Trodat

pieczatka-trodat

Firma Trodat, z siedzibą główną w austriackim Wels, dzięki nieustannemu rozwojowi zyskała miano największego na świecie producenta pieczątek automatycznych. Z pomocą swoich autorskich pomysłów zdominowała rynek grawerowania, znakowania oraz cięcia laserowego. Firma swoje produkty dystrybuuje do ponad 150 krajów na całym świecie. Trodat jako światowy lider w branży stemplarskiej zwraca szczególną uwagę na efektywne wykorzystanie energii i staranną gospodarkę surowcami. Ich strategia marketingowa jest ściśle dopasowana do struktur funkcjonujących na rynkach decylowych. W 2012 roku firma obchodziła 100-lecie swojego działania. Hasło „Trodat next 100” stało się wizytówką odwagi biznesowej, obietnicą niezawodności oraz stabilności firmy.

Pieczątki światowych liderów w ofercie firmy Stampler.pl

Firma Stampler.pl zajmuje się sprzedażą różnego typu stempli i modeli automatów wszystkich trzech opisanych wyżej liderów pieczątek.

Wśród produktów firmy Wagraf znajdują się automaty samotuszujące Wagraf Polan 1s, 2s, 3s, 4s oraz 5s. Różnica pomiędzy wymienionymi modelami polega na ilości linijek w tekście. W ofercie firmy można znaleźć także standardowe pieczątki samotuszujące Colop Printer i 20, 30, 40 i 50, których cyfry wskazują na ilość dostępnych linijek tekstu oraz przyjazne dla środowiska i kompaktowe pieczątki Trodat z serii Printy.

Obok standardowych automatów dostępne są także lekkie i poręczne pieczątki mobilne marki Colop i Wagraf, które doskonale sprawdzają się w przypadku osób, które często pracują w terenie i chcą mieć pieczątkę zawsze przy sobie oraz datowniki i numeratory, które ułatwiają pracę w urzędach i różnego typu instytucjach.

Pieczątki najwyższej jakości do zamówienia przez Internet

Wagraf, Colop czy Trodat to dziś niekwestionowani liderzy produkcji pieczątek na świecie. Polecane automaty standardowe różnią się długością oraz ilością linijek tekstu, które znajdą się na pieczątce. W sprzedaży dostępne są pieczątki imienne, firmowe, datowniki czy pieczątki kieszonkowe. Za pośrednictwem strony Stampler.pl można zamówić pieczątki przez Internet  szybko i prosto. Wystarczy tylko wybrać wzór, który ma znaleźć się na pieczątce. Firma Stampler w tym celu uruchomiła specjalny, przyjazny, dostępny bez rejestracji edytor, który umożliwia złożenie zamówienia bardzo szybko. Pieczątki zamówione online można odebrać za darmo w jednym z tysięcy punktów w całej Polsce lub zlecić przesyłkę kurierską albo pocztową i cieszyć się doskonałą jakością uzyskanych odbić każdego dnia.