Kasa fiskalna Posnet Ergo – modułowa nowość na rynku

posnet-ergo-kasa-fiskalna

Właściwe urządzenie fiskalne na właściwym miejscu – to oczywisty warunek. Od tej zgodności będzie zależeć komfort i efektywność naszej pracy. Natomiast już mniej oczywiste są wyznaczniki „najlepszej z możliwych” technologii sprzedaży. Bowiem zarówno nasze potrzeby, jak i wymagania prowadzonej firmy – nawet jeśli są znane – potrafią z czasem ulec zmianie. Jak sprawić, by rozwiązania dnia dzisiejszego okazały się skuteczne również i jutro?

Wiele zastosowań – większa niezależność

Zwykło się mawiać, że jeżeli urządzenie służy do wielu różnych zadań, to tak naprawdę żadnego z nich nie wykonuje jak należy. Ale nowa kasa fiskalna Posnet Ergo jest jedną z tych, które dowodów przełamania tego stereotypu w praktyce.

Wspomniane urządzenie rejestrujące łączy standardy pożądane w przedsiębiorstwach odmiennego typu. Z jednej strony odznacza się kompaktową konstrukcją i ergonomiczną sylwetką. To cenne atrybuty w przypadku handlu mobilnego, nieraz wymagającego przenoszenia kasy fiskalnej z miejsca na miejsce oraz trzymania jej w obu dłoniach. Jednak model Ergo równie dobrze odnajduje się w sprzedaży stacjonarnej, także na niedużej ladzie sklepowej. Zwłaszcza, że oferuje korzystne rozwiązania w zakresie współpracy z urządzeniami peryferyjnymi. Razem ze zintegrowaną szalką ważącą (wyposażenie dodatkowe) – obsługiwaną za pomocą klawiatury kasy – zajmuje mało przestrzeni, a jednocześnie przyspiesza nie tylko pozyskiwanie danych odnośnie masy wybranych produktów, ale i cały przebieg transakcji.

Uniwersalność modelu Ergo dotyczy również innych aspektów. Atrakcyjny wygląd urządzenia doskonale wpisuje się w oczekiwania przedsiębiorców, którym zależy na skuteczności sprzedaży oraz wizerunku marki. Elegancki design, odpowiednio dobrane kolory, dbałość o szczegóły – wszystko to służy podkreśleniu wysokiej jakości świadczonych usług, choćby lekarskich, prawniczych bądź kosmetycznych. Z drugiej strony – istotnym atutem kasy jest solidna obudowa, wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i skutecznie chroniąca podzespoły przed wilgocią i wnikaniem pyłu. Dlatego Ergo nie obawia się pracy w trudniejszych warunkach, występujących np. w punktach gastronomicznych czy też warsztatach samochodowych.

Kasa fiskalna na miarę Twojego biznesu

Zapis elektronicznej kopii paragonów, wydajny akumulator, szybki i prosty w obsłudze mechanizm drukujący – oto cechy Ergo, realnie wspomagające każdy rodzaj działalności gospodarczej. Co więcej – kasa fiskalna pozwala wybrać pojemność bazy towarowej (4 000, 6 000 lub 8 000 PLU) oraz jeden z 3 modułów rozszerzeń komunikacyjnych, wzbogacający bazowe rozwiązania – interfejs USB i wejście na podłączenie szuflady kasowej – o dodatkowe warianty: I (USB, 2 x RS-232), II (USB, 2 x RS-232, Wi-Fi, Bluetooth) oraz III (USB, 2 x RS-232, modem 3G). Jednak to nie koniec możliwości, jakie stoją przed przedsiębiorcą.

Na rynku technologii sprzedaży pojawiały się już kasy fiskalne, oferujące różne wersje tego samego urządzenia – także pod względem liczby pozycji towarowych oraz standardów wymiany danych. Niemniej, decyzja podejmowana podczas zakupu wybranego modelu najczęściej stwarzała konkretne ramy użytkowe, poza które nie dało się wyjść. Tymczasem model Ergo pozwala na rozbudowę bazy towarowej i uzyskanie dodatkowych interfejsów również w przyszłości, dopiero w momencie, gdy zajdzie taka potrzeba – wyjaśnia Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

A zatem, siła modułowej kasy fiskalnej nie ogranicza się jedynie do wielu rozwiązań, które – choć odpowiadają na potrzeby różnych rodzajów przedsiębiorstw – wciąż pozostają narzucone. Ergo to przede wszystkim postawienie tezy, że technologia sprzedaży może podążać za naszymi oczekiwaniami w miarę rozwoju firmy. To my zdecydujemy o funkcjonalności zakupionej kasy: albo zaoszczędzimy na opcjach, z których zrezygnujemy, albo rozbudujemy urządzenie zgodnie z obecną sytuacją. Zmiany nie są już przeszkodami, a raczej pytaniem: w jakim kierunku będzie zmierzać nasza działalność?

Źródło: www.posnet-ergo.pl