Hurtownia tonerów i tuszów – jak może Ci pomóc?

Niezależnie od tego, czy kupujesz tusz czy toner do swojej pierwszej drukarki, czy też od lat robisz własne prace drukarskie, możesz mieć pytania o to, co jest najlepsze dla Twojego urządzenia.

Osoby drukujące w domu mogą mieć różne priorytety – a zatem różne potrzeby – niż ktoś kupujący toner do dużej drukarki biurowej. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie tuszu lub tonera, jak również odwiecznie zastanawiamy się nad jakością jaką dają nam zamienniki tonerów do drukarek.

Zaoszczędź czas i pieniądze, już za pierwszym razem, dzięki naszemu poręcznemu przewodnikowi!

Określ typ drukarki, którą posiadasz

Istnieją dwa rodzaje drukarek:

  • drukarki laserowe

  • drukarki atramentowe

Główna różnica polega na tym, w jaki sposób każde urządzenie tworzy wydrukowane dokumenty i obrazy. Drukarka laserowa działa, uruchamiając promień lasera na bębnie drukarki, tworząc ładunek elektrostatyczny, który przyciąga toner (rodzaj sproszkowanego tuszu) na stronę i używa go w celu utworzenia obrazów lub linii tekstu. Z drugiej strony drukarki atramentowe tworzą tekst i obrazy, rozpylając na stronie małe cząstki atramentu.

Jeśli używasz małego wkładu kwadratowego lub prostokątnego, prawdopodobnie używasz pojemnika z tuszem (co oznacza, że ​​masz drukarkę atramentową). Jeśli używasz większych / dłuższych kaset, które wyglądają jak pręt lub cegła, najprawdopodobniej używasz kasety z tonerem (co oznacza, że ​​posiadasz drukarkę laserową). Jeśli nie masz pewności, z czego korzystasz, sprawdź instrukcję obsługi drukarki lub zgłoś się tutaj: http://www.tusze-sklep.pl/hurtownia-atramentow-do-drukarek-orink, aby potwierdzić typ i model kasety, której potrzebujesz.

Jaka jest przewaga jednej nad drugą? To zależy od tego, co próbujesz osiągnąć. Drukarki laserowe przodują w produkcji dużych nakładów pracy w bardzo krótkim czasie. Drukarki atramentowe zapewniają bardziej szczegółową, szczegółową wydrukowaną stronę, której druk oczywiście może trwać dość długo. Jeśli próbujesz wydrukować wysokiej jakości reprodukcję zrobionej fotografii cyfrowej, najlepszym rozwiązaniem jest dobra drukarka atramentowa. Jeśli chcesz wydrukować 200 stron notatek z wykładów do wydrukowania na zajęciach, drukarka laserowa wykona zadanie wydajniej i szybciej.

Wybierz wkłady, których potrzebuje drukarka

Znajomość potrzebnego wkładu jest pomocna, ale nadal można zwrócić się bezpośrednio do hurtowni, jeśli nie masz instrukcji obsługi drukarki. Specjaliści pracujący w takiej hurtowni na pewno pomogą Ci dowiedzieć się, jakiego rodzaju kartridże potrzebujesz w oparciu o markę i model drukarki.

Na przykład, jeśli posiadasz drukarkę HP, zobaczysz opcje i inne nazwy serii dopasowane do tej drukarki. Po serii musisz wybrać model drukarki. Jeśli Twoje poprzednie selekcje to HP i np. DeskJet, opcje Twojego modelu będą obejmować dopasowane modele. Pamiętaj, że zawsze warto skorzystać z doświadczenia sprzedawców bądź producentów, aby kupić dokładnie takie tusze bądź tonery, jakich potrzebujesz, a nie inne.