Strategie marketingu cyfrowego dla hydraulików na 2020 rok

„Mój telefon nie dzwoni”. Brzmi znajomo? Mimo to w Polsce istnieje kilkaset tysięcy wyszukiwań na hasło pogotowie hydrauliczne Warszawa według narzędzia planowania słów kluczowych Google. Mówiąc konserwatywnie, to zaledwie 3 miliony wyszukiwań rocznie od osób szukających hydraulika, i nie obejmuje to nawet żadnych podobnych wyszukiwań, takich jak „hydraulik blisko mnie”, „firma hydrauliczna 24/7” lub inne.

„Potrzebuję więcej potencjalnych klientów”.

To zdanie, którą agencje marketingowe słyszą tysiące razy od potencjalnych klientów – gdzie, mówiąc prosto, pomaga się hydraulikom w generowaniu większej liczby klientów dzięki cyfrowym kampaniom marketingowym.

Ten przewodnik po marketingu hydraulików ma na celu wyeliminowanie bzdur i udostępnienie sprawdzonego poradnika do stworzenia udanej kampanii marketingu internetowego w 2020 roku.

Marketing internetowy dla hydraulików: od czego zacząć?

W 2020 r. Firmy hydrauliczne mają więcej opcji marketingu cyfrowego niż kiedykolwiek wcześniej, a zrozumienie, które strategie będą miały największy wpływ na Twój biznes w tym roku, może być trudne do ogarnięcia. Niektóre popularne cyfrowe usługi marketingowe dla hydraulików obejmują:

-Projektowanie stron internetowych
-Optymalizacja wyszukiwarek (SEO)
-Pay Per Click (PPC lub „płatna reklama”)
-Marketing mediów społecznościowych
-Marketing wideo
-Marketing e-mailowy

Zacznij od swojej witryny.

Spraw, aby Twoja strona z instalacjami hydraulicznymi była szybka, bezproblemowa i przyjazna dla urządzeń mobilnych. Eksperci od marketingu z branży hydraulicznej zalecają witrynę przyjazną dla urządzeń mobilnych – 52% ruchu w sieci dla hydraulików jest mobilna!

Twoja witryna jest zwykle pierwszą interakcją ludzi z Twoją firmą i powinna służyć jako Twój 24-godzinny przedstawiciel handlowy online. Jednak nie wystarczy po prostu mieć stronę internetową.

Musi to być:

-Szybko: klienci instalacji hydraulicznych oczekują, że Twoja witryna załaduje się w niecałe trzy sekundy.
-Bez problemów: klienci powinni móc uzyskać to, czego potrzebują z Twojej witryny za jednym kliknięciem i sekundą. Oznacza to przejrzystą nawigację, pomocne skróty i treści, które przewidują ich potrzeby.
-Przyjazne dla urządzeń mobilnych: 64% wyszukiwań usług hydraulicznych online odbywa się na urządzeniach mobilnych. Podczas gdy trzy lata temu firma hydrauliczna mogła przetrwać bez przycisku „kliknij, aby połączyć” na swojej stronie głównej, teraz jest to standard – co oznacza, że ​​musisz mieć sposób myślenia na urządzeniach mobilnych. Najlepszy SEO dla hydraulików ma świetne recenzje. usi również być odpowiednio zakodowany pod kątem SEO, co oznacza dodawanie metadanych, takich jak schemat, zoptymalizowane obrazy oraz tytuł i metatagi.
-Proste sposoby na ulepszenie witryny? Uczyń ją przyjazną dla urządzeń mobilnych lub przynajmniej responsywną.Dodaj funkcje „kliknij, aby połączyć” lub czat. Poproś webmastera o pomoc praz sprawdź tutaj szybkość swojej witryny mobilnej i przekaż wyniki swojemu webmasterowi do naprawy.

Jeśli jesteś hydraulikiem bez witryny, dowiedz się więcej o witrynach dla hydraulików i koniecznie jak najszybciej – zainwestuj w swoją!