Pasaż Biurowy – wszystko, co potrzebne do biura

pasazbiurowy_screenshot

W obecnych czasach, wydajna praca każdej firmy, małej czy dużej, zależy od sprawnego zaopatrzenia we wszelkie środki, niezbędne do jej płynnego działania. Niebagatelną role odgrywają wśród nich materiały biurowe. Można zaopatrywać się w nie samodzielnie, delegować do tego celu pracownika, by szukał produktów w różnych sklepach lub też zlecić to zadanie wyspecjalizowanej firmie. Wówczas jeden dostawca odpowiada za dostarczenie całego wachlarza produktów, co pozwala na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. To ostatnie rozwiązanie jest zatem najwygodniejsze.

Jak wybrać dobry sklep?

Praca biura to nie tylko typowe artykuły papiernicze, ale także urządzenia, środki higieniczne, czystości oraz dostarczane przez pracodawcę napoje i artykuły spożywcze. Dlatego, wybierając dostawcę artykułów, warto postawić na firmę, która w swojej ofercie ma szerokie spektrum produktów, nawet tych, które na pierwszy rzut oka nie są związane z pracą biurową. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dużo oszczędzić, chociażby na kosztach transportu. Najlepsi dostawcy oferują darmowy transport, jeśli wartość zakupionych towarów przekroczy określoną kwotę. W sklepie Pasaż Biurowy jest to zaledwie 200 złotych, co sprawia, że praktycznie każde, nawet najmniejsze przedsiębiorstwo, jest w stanie zrobić zakupy z darmową dostawą.

Oferta sklepu

Firma oferuje bardzo szeroki wachlarz artykułów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego biura, począwszy od różnego rodzaju papierów i przyborów piśmienniczych, poprzez akcesoria, służące oprawianiu oraz przechowywaniu dokumentów, materiały eksploatacyjne do różnego rodzaju drukarek, ramki informacyjne, tablice korkowe i suchościeralne, na pojemnikach na ulotki oraz wielu innych, niezbędnych w nowoczesnym biurze materiałów, kończąc.

Dostępne marki takie jak Avery Zweckform, 3M, Faver Castell czy Durable

W Pasażu Biurowym znajdują się też urządzenia, takie jak bindownice, gilotyny, niszczarki, laminatory, kalkulatory, metkownice, drukarki etykiet, liczarki i testery banknotów. Można tutaj znaleźć również oczyszczacze powietrza, m.in. firmy Fellowes oraz podnóżki i inne akcesoria. Do oferty zaliczają się także wysokiej jakości klawiatury, myszki komputerowe, listwy przepięciowe i zasilające, futerały do służbowych telefonów czy tabletów, plecaki i torby, karty pamięci, pamięci USB, płyty CD i DVD, a nawet głośniki.

W sklepie www.pasazbiurowy.pl zaopatrzyć się można także w artykuły higieniczne oraz środki czyszczące oraz produkty spożywcze, m.in. wodę mineralną, soki, napoje gazowane, szeroki wybór herbat i kaw, mleko, cukier, a także przydatne w czasie spotkań z klientami ciastka. Dostępne są ponadto jednorazowe naczynia i sztućce.

Właśnie taki sklep jak Pasaż Biurowy, dzięki swojemu obfitemu asortymentowi, pozwala łatwo wyposażyć firmę we wszystkie niezbędne materiały, zaś wliczona w cenę dostawa dla zakupów powyżej 200 złotych, czyni zakupy jeszcze bardziej opłacalnymi.