Rajskie wyspy, które koniecznie musisz odwiedzić

Butikowe biuro podróży CARTER® specjalizuje się w turystyce luksusowej, miedzy innymi w organizacji wyjazdów „szytych na miarę”, ślubów oraz podróży poślubnych. Według ekspertów najbardziej spektakularne miejsca na świecie aby spędzić idealny miesiąc miodowy to wyspy Oceanu Indyjskiego – tropikalne Seszele, bajeczne Malediwy, pachnący wanilią Zanzibar oraz ‘perła oceanu’ – rajski Mauritius. Prym wiodą także wyspy z drugiej półkuli jak chociażby odległa Polinezja Francuska i Fidżi.

Seszele – wyspy szczęśliwe niczym z reklamy batoników Bounty

Seszele nazywane są też często Wyspami Szczęśliwymi i Rajem na Ziemi. W ich skład wchodzi 115  przepięknych wysp pochodzenia koralowego i granitowego, porozrzucanych po Oceanie Indyjskim. Zaledwie 35 z nich jest zamieszana na stałe. Ich białe plaże pełne wygrzewających się w słońcu krabów obmywane są przez cały rok przez ciepłe i krystaliczne wody. Na lądzie znajdziecie endemiczne gatunki zwierząt, setki gatunków endemicznych ptaków i  roślin, a w przybrzeżnych rafach tysiące mieniących się kolorami tęczy ryb. Czyste i spokojne plaże zaliczane są do jednych z najczyściejszych na świecie; są one niezwykle popularnym miejscem dla młodożeńców.  Śluby na Seszelach są rozpoznawane w Polsce, wystarczy okazać certyfikat ślubu i zarejestrować go w urzędzie krajowym.

Malediwy – koraliki z naszyjnika rozrzucone na tafli Oceanu Indyjskiego

Malediwy to 26 atoli, w skład których wchodzi łącznie około 1200 ‘pocztówkowo’ pięknych wysp i wysepek, położonych na błękitnych wodach Oceanu Indyjskiego. To niewiarygodne miejsce na mapie świata, niepodobne do żadnego miejsca na naszej planecie. Tropikalne wysepki obmywane są przez ciepłe i krystaliczne czyste wody oceanu a aksamitny i biały piasek zaprasza do błogiego wypoczynku. Aby poznać klimat i magię tych urokliwych wysepek najlepsza będzie osobista wizyta aby przekonać się na własne oczy, że miejsce nie jest ani trochę przereklamowane w folderach ekskluzywnych biur podróży . Archipelag Malediwów należy do najbardziej romantycznych miejsc świata. Jednakże to też wspaniałe miejsce na wakacje z rodziną lub w gronie przyjaciół. Co ważne, wiele osób tam powraca i to wielokrotnie. Malediwy są niesamowita formacją geologiczną, która już niedługo może niestety zniknąć z powierzchni Ziemi, przez globalne ocieplenie. To nie przesada – wybierzcie się tam, zanim będzie za późno!

Polinezja Francuska – kawałek Francji na drugiej półkuli

Polinezja Francuska to wspólnota zamorska Francji obejmująca 5 archipelagów i ponad 150 wysp na Oceanie Spokojnym. Aby tam się dostać potrzeba około 24 godzin; najwygodniejszy lot z Polski jest przez Paryż i Los Angeles lub przez Tokio. To jeden z wymarzonych kierunków dla młodych par oraz dla osób, które po latach związku pragną odnowić przysięgę ślubną. Luksusowe hotele na palach i wille na plaży oferują atrakcyjne zniżki dla panny młodej i dodatkowe udogodnienia i romantyczne niespodzianki dla par. Za najpiękniejszą  tropikalną wyspę świata uważa się powszechnie Bora Bora, zlokalizowaną w archipelagu Polinezji. Charakteryzuje ją krystaliczna i nieskazitelnie czysta woda, wspaniałe plaże i bujna roślinność.

Wygodne podróżowanie i luksusowa obsługa z CARTER®

Biuro podróży prezentuje Wam wyjątkową kolekcję najlepszych hoteli świata, gdzie możecie liczyć na szereg korzyści i bonusów. Przedstawiamy Wam wartości dodane do Waszych rezerwacji wakacyjnych i gwarantujemy atrakcyjne stawki na pobyt. Ze względu na naszą długą współpracę z większością luksusowych sieci hotelowych mamy bardzo dużą siłę przebicia jeśli chodzi o wynegocjowanie specjalnych stawek.

Jeśli poszukujesz pięknych wakacji na rajskich wyspach jak Malediwy, Seszele, Mauritius, czy Zanzibar – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Ciekawostki o najpiękniejszych wyspach Seszeli:

https://carter.eu/blog/seszele-wyspy/

tel: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246,  travel@carter.eu

Biuro ul. Hoża 50/23 w Warszawie

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos

 

 

 

Polecamy:
Znaczenie urządzeń myjących w procesie mycia: o czym warto pamiętać?
Faktoring pod lupą – czy warto skorzystać z tej usługi?