Kilka pomysłów na opakowanie upominków pracowniczych w Twojej firmie

Któż z nas nie lubi otrzymywać paczek? Szczególnie, kiedy zbliżają się święta, nasze oczekiwania rosną. Nawet, kiedy wyrastamy z naszego dzieciństwa i stajemy się ludźmi dorosłymi, nic nie stoi na przeszkodzie, aby cieszyć się z otrzymywania paczek świątecznych. Niektórzy ludzie odczuwają nawet zadowolenie z samego faktu darowania komuś paczki i sprawienia mu wyjątkowego prezentu w postaci niespodzianki zawartej w tekturowym, kolorowym pudełku. Obdarowywanie może przynieść wiele satysfakcji, czasem więcej, niż otrzymywanie samej paczki.

man hands holding gift box in office

Jakie pomysły na prezenty?

Pomysłów jest tyle, ile samych obdarowujących. Czasami możemy długo krążyć po sklepie w poszukiwaniu odpowiedniego prezentu dla bliskich, ale wciąż coś się nam nie podoba. A to za drogie, zbyt kolorowe, niepotrzebne, za bardzo ekstrawaganckie, lub po prostu za brzydkie. Wiemy, ile wysiłku potrzeba, aby znaleźć coś naprawdę odpowiedniego szczególnie, kiedy taki prezent przyjdzie nam ofiarować osobie bliskiej, lub naprawdę bardzo ważnej w naszym życiu zawodowym jak np. nasz szef, czy współpracownik, od którego może zależeć nasze dobre samopoczucie w pracy i chcemy to jakoś odpowiednio okazać. Dochodzi do tego, że snujemy się beznamiętnie po wielkich powierzchniach sklepowych ze skrzywioną miną i czekamy niejako na cud inwencji, pomysłu, czy zwykłego przypadku.

Pomysły na paczki świąteczne mogą przyprawić o prawdziwy ból głowy. Ale przecież nie musi tak być. Sklep LETICA z Poznania posiada wyjątkową propozycję, oferującą pomysły na paczki świąteczne. Sklep posiada swoją stronę internetową www.sklep.letica.pl, gdzie można dokonać zamówienia online, oczywiście najpierw przeglądając ofertę i wybierając coś tylko dla siebie, lub bliskich nam osób. Nie trzeba nigdzie chodzić, tracić czas i nerwy. Wystarczy wejść na stronę i dokonać wyboru. Każde zamówienie jest potwierdzane telefonicznie, lub e-mailem zawierającym m.in. przewidywany termin jego realizacji, wycenę, dane zleceniodawcy i adres do wysyłki, oraz podgląd projektu zamówienia.Nie może więc być mowy o jakiejkolwiek pomyłce i otrzymaniu niechcianego towaru. Zakupy w tym sklepie to wyjątkowa oszczędność czasu, oraz pieniędzy, ponieważ proponowane paczki świąteczne nie mają wygórowanych cen. Wręcz przeciwnie. Są na każdą kieszeń i dla każdego kupującego.

A w pracy…

Również w zakładach pracy, biurach organizowane są takie małe przyjęcia, gdzie pracodawca chcący docenić swoich pracowników, ofiarowuje im paczki świąteczne. I na pewno dzieje się to z pełną wzajemnością w obie strony. Pracownicy także chcąc się odwdzięczyć, mogą zorganizować podobną akcję. Dzięki temu atmosfera w pracy staje się dla wszystkich bardziej oczyszczona, znośna, klimatyczna. Pracownik pracuje wydajniej, chętniej budzi swoją wyobraźnię, przez co staje się bardziej kreatywny, a szef zaciera ręce na widok potencjalnych, przyszłych zysków. I takim sposobem, paczka świąteczna stała się przyczyną lepszej pracy, oraz głębszej zwykłej, ludzkiej życzliwości, tak ważnej w tym galopującym świecie, pełnym postępującego „wyścigu szczurów”. Drobny gest o olbrzymim potencjale. Drukarnia cyfrowa z Poznania oferuje także indywidualne wzory paczek, oraz ich zawartości. Na każdej paczce można wydrukować imię i np. stanowisko w firmie. „Pani Krysia – księgowa”, będzie bardzo zadowolona z paczki, a tym samym może bardziej się postarać w wyszukiwaniu mniej dostępnych (widocznych) ulg podatkowych dla firmy.

A w domu…

W domu sprawa ma się zgoła inaczej, ale nie całkiem odmiennie. Sklep LETICA pomoże nam w wybraniu odpowiednich łakoci dla naszych milusińskich, odpowiednio je zapakuje i mogą one stanowić prawdziwą niespodziankę nawet dla samego zamawiającego. Jeśli zamówimy kilka paczek świątecznych to, nie tylko zapłacimy mniej, nie tylko zostaną one dostarczone pod właściwy adres, ale także nikt nie odbierze naszym bliskimprzyjemności z otwierania prezentu o niewiadomej zawartości. Zapewne każdy zna to uczucie „odkrywania prezentu” szczególnie wtedy, gdy jest on odpowiednio zapakowany. Warto więc skorzystać z oferty sklepu LETICA.