Nielimitowany internet i Samsung Galaxy S10e w pakiecie. Co kryje w sobie oferta T-Mobile?

Prowadzisz biznes i zależy Ci, by bez ograniczeń dzwonić i wysyłać wiadomości na numery komórkowe oraz stacjonarne, mieć nielimitowany internet dla firm i… jeden z najnowocześniejszych smartfonów dostępnych na rynku? Nowa oferta T-Mobile jest skierowana właśnie do Ciebie! Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, korzystając z MagentaBiznes!

Nielimitowany internet dla firm

Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie w samolocie w części przeznaczonej dla pasażerów podróżujących klasą biznes. Stewardessa uprzejmie Cię wita, serwuje powitalny sok, a samolot podrywa się do lotu. Nim jednak wznosi się na odpowiednią wysokość…  ląduje! Powód? Przekroczony limit lotu z pełną prędkością! Stewardessa jednak Cię uspokaja, zapewniając, że pomimo pewnych ograniczeń, usługa będzie świadczona do końca, tyle, że na lądzie.

Brzmi jak nonsens? W nowej ofercie MagentaBiznes od T-Mobile nie spotkasz się z podobnymi absurdami, a ultraszybki internet będzie działać z pełną prędkością i nigdy nie zwolni!

Do wyboru masz kilka wariantów, m.in.:

  • MagentaBiznes M – z internetem bez limitu o prędkości do 20 Mbit/s;
  • MagentaBiznes L – z nielimitowanym internetem, którego prędkość dochodzi do 60 Mbit/s;
  • MagentaBiznes VIP – z internetem bez limitu danych i bez limitu prędkości

Bez względu na to, którą taryfę wybierzesz, możesz cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami na numery komórkowe oraz stacjonarne, a także zyskasz aż 100 minut do wykorzystania na rozmowy z UE.

Dla wszystkich osób, które zdecydują się skorzystać z oferty T-Mobile, smartfon Samsung Galaxy S10e jest dostępny już za 1 zł na start i z miesięczną ratą w wysokości 55 zł netto! Szczegółowe informacje na temat tego modelu znajdziesz na https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/samsung-galaxy-s10e/SA-H-T1410.phtml#.Samsung Galaxy S10e – dlaczego warto go mieć?

Nowy Samsung Galaxy S10e to obecnie jeden z najlepszych smartfonów dostępnych na rynku. Telefon zachwyca nie tylko nowoczesnym i bardzo eleganckim designem, ale również rewelacyjnymi parametrami technicznymi!

Źródło zdjęć:
https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/samsung-galaxy-s10e/SA-H-T1410.phtml#

Galaxy S10e to kompaktowy smartfon o wadze zaledwie 150 g, który posiada niemal bezramkowy ekran Full HD+ o rozdzielczości 5,8” z innowacyjną technologią AMOLED. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, telefon zapewnia wysoki komfort użytkowania nawet w najbardziej słoneczne dni i sprawia, że oglądanie ulubionych filmów czy sesje gamingowe stają się prawdziwą przyjemnością.

W urządzeniu wykorzystano także wysokiej generacji aparaty (tylne 12 Mpix + 16 Mpix oraz przedni – 10 Mpix), dzięki którym z łatwością zrobisz świetne zdjęcia. Co ważne, dostępne w urządzeniu kamery (zarówno przednia, jak i tylna) pozwalają rejestrować wideo w rozdzielczości UHD, dzięki czemu każdy nagrany przez Ciebie film, będzie zachwycał doskonałą jakością! Samsung Galaxy S10e stanowi idealne rozwiązanie również dla osób aktywnych – spełnia bowiem normę IP68, co oznacza, że jest odporny na pył i wodę (jak zapewnia producent, wodoszczelna obudowa powinna wytrzymać zanurzenie przez 30 minut na głębokości 1,5 metra). W telefonie zastosowano również specjalną cewkę indukcyjną, która umożliwia bezprzewodowe ładowanie urządzenia, co z pewnością docenią zwłaszcza amatorzy praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Galaxy S10e posiada 6 GB RAM i daje możliwość jednoczesnego korzystania z 2 kart SIM bądź jednej karty SIM oraz dodatkowej karty pamięci microSD.