Gadżet, który podnosi świadomość marki i przynosi sprzedaż – czyli jaki?

Spersonalizowany towar promocyjny może umieścić markę w wielu miejscach. Biorąc pod uwagę, że 83 procent konsumentów lubi otrzymywać produkty promocyjne od marketerów, te markowe breloczki lub kule antystresowe, które były dość niedrogie w użyciu podczas ostatniej kampanii reklamowej, mogą wygenerować dużą lojalność wobec Twojej marki, a także nowy biznes.

W rzeczywistości statystyki stwierdzają, że 85 procent konsumentów prowadzi interesy z reklamodawcą po otrzymaniu upominku promocyjnego. Znajomość grupy docelowej i kierowanie do niej spersonalizowanych materiałów promocyjnych może szybko rozwinąć firmę.

Markowe artykuły promocyjne, które działają

Reklama markowego towaru promocyjnego ma sens. Weź pod uwagę, że jedna kampania promocyjna może zatrzymać Twoją markę w świadomości odbiorców przez około cztery lata. Może to być produkt tak prosty, jak markowa torba lub piłka antystresowa. Jeśli towar może trafić tam, gdzie trafia odbiorca, kampania będzie silniejsza, ponieważ Twoi odbiorcy wykroczą poza pierwotną grupę docelową. Buduje się świadomość marki i następuje sprzedaż.

Markowe gadżety reklamowe dają marketerom różnorodne możliwości doprecyzowania swojej kampanii. Znajdziesz dzisiaj pełną gamę produktów promocyjnych, w tym między innymi te omówione poniżej.

Zegary

Niezależnie od pory dnia logo i informacje Twojej firmy będą wyświetlane grupie docelowej w sposób, który reprezentuje Twoją firmę z klasą. Znajdziesz dzisiaj szereg zegarów promocyjnych. Na przukład radio i zegar w kształcie samochodu będą trudne do usunięcia z biurka każdego entuzjasty motoryzacji, podobnie jak zegar na biurko w eleganckim srebrnym kolorze. Każda z tych opcji oferuje dużo miejsca na pięknie wygrawerowane logo i informacje Twojej firmy.

Piłki antystresowe

Stres jest dla wielu czymś codziennym. Dzięki takiemu rodzajowi gadżetów możesz poinformować swoich klientów, jak bardzo ich doceniasz, za pomocą symbolu czegoś zdrowego. Miękkie kulki antystresowe z PVC zgrabnie mieszczą się w uchwycie, schowku, a nawet kieszeni lub torebce. Znajdziesz dzisiaj szeroki wybór od piłek z PVC – tym zabawne kształty i projekty.

Magnesy

Niektóre lodówki są nimi pokryte. Tak, magnesy! Magnesy od dawna są ulubionym produktem promocyjnym wśród konsumentów, co czyni je doskonałym wyborem do kampanii reklamowych. Dzięki takiej popularności znajdziesz dzisiaj magnesy w każdym kształcie, rozmiarze i formie, aby stworzyć idealną kampanię marketingową.

Breloki do kluczy

Breloki do kluczy są opłacalne, mieszczą się w przesyłce, świetnie nadają się do prezentów na targach i nie tylko. Znajdziesz aktualnie breloczki odpowiednie dla wszystkich firm, co pozwala zapewnić idealny prezent dla kampanii marketingowych.

Smycze

Fajne kolory, dużo miejsca na reklamę – wysokiej jakości smycze mogą stworzyć niesamowitą kampanię. Smycze są używane w wielu branżach, a dzięki temu też możesz stworzyć prawdziwy efekt dla swojej marki.

Promuj swoją markę za pomocą spersonalizowanych gadżetów

Jednym z najczęstszych powodów, dla których firmy wykorzystują towary promocyjne, jest promowanie swojej marki i logo szerokiej publiczności. Dostrzeżenie Twojej marki na wydarzeniu lub targach jest celem każdej firmy. Wiele firm pomija kluczowy czynnik przy zamawianiu swoich markowych towarów – modny towar przynosi bardziej znaczące rezultaty niż nudny towar.

Polecamy:
Składanie deklaracji PIT – czy wiesz wszystko na ten temat?