W jaki sposób automatyka budynkowa może usprawnić Twoją pracę?

Jeszcze kilka lat temu inteligentne, odpowiadające na potrzeby użytkowników budynki stanowiły interesującą, lecz mało popularną wizję. Dziś są jednymi z najchętniej wybieranych rozwiązań. Zarówno duże, jak i mniejsze firmy doceniają zalety automatyki budynkowej oraz wiążące się z nią oszczędności.

Nowoczesny sprzęt na miarę Twoich potrzeb

Cisco Webex Board to wielofunkcyjne, zintegrowane urządzenie stworzone przez znaną i cieszącą się uznaniem firmę, tworzącą nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Łączy w sobie szerokie możliwości tablicy interaktywnej, wyświetlacza do wideokonferencji z wbudowanym telefonem oraz kamerą i nowoczesnego systemu przesyłania różnorodnych plików. Umożliwia m.in. przeprowadzenie profesjonalnej wideokonferencji, szkolenia, prezentacji czy zebrania. Występuje w dwóch wielkościach, ułatwiających dopasowanie sprzętu do metrażu pomieszczenia. Mniejsza posiada ekran LCD o jakości 4K i przekątnej 55 cali, natomiast większa 70 cali. Dzięki Cisco Webex Board praca staje się bardziej efektywna, a komunikacja pomiędzy członkami zespołu szybsza i bardziej owocna.

Wszystkie funkcje w jednym miejscu

Interaktywna tablica Cisco wyróżnia się bogatym wyposażeniem, do którego należą m.in.:

  • Wyświetlacz LCD LED o jakości obrazu 4K
  • Wbudowana kamera 4K
  • Dotykowy wyświetlacz
  • 12 mikrofonów zbierających dźwięk, likwidujących echo oraz szumy
  • Zintegrowane głośniki
  • Pisak cyfrowy do tablicy interaktywnej

Cisco Webex Board to wygodny sprzęt All-i-One, który charakteryzuje się doskonałą jakością obrazu oraz dźwięku, dzięki czemu uczestnicy wideokonferencji mogą czuć się tak, jakby rozmawiali ze sobą twarzą w twarz. Ponadto urządzenie działa bezprzewodowo – nie wymaga podpinania licznych kabli ani czasochłonnej instalacji. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz łatwemu w obsłudze wyświetlaczowi dotykowemu jest proste i wygodne podczas użytkowania. Umożliwia szybkie przesyłanie danych bezpośrednio z laptopa, tabletu lub smartfona, a do tego zajmuje bardzo niewiele miejsca i efektownie się prezentuje w każdym pomieszczeniu. Jest uniwersalne i łatwe do skonfigurowania z większością systemów operacyjnych. To sprzęt który ułatwi współpracę w biurze i podniesie efektywność pracowników. Można go wykorzystywać również do kontaktów z klientami czy partnerami biznesowymi.

Najwyższa jakość na każdą kieszeń

Kupując wielofunkcyjne urządzenie Cisco Webex Board można poczynić spore oszczędności, ponieważ zastępuje on kilka innych, kosztowych sprzętów – systemu do wideokonferencji, tablicy do prezentacji i projektora. Dodatkowo zajmuje znacznie mniej miejsca w sali konferencyjnej  czy huddle roomie  i pozwala na oszczędność czasu, który byłby konieczny na podłączenie oraz konfigurację wymienionych urządzeń. Wyróżnia się wielofunkcyjnością, wytrzymałością i eleganckim designem. Cisco Webex Board można znaleźć w ofercie firmy VisionCube. Można tam znaleźć również wiele innych dopasowanych do potrzeb użytkowników rozwiązań wideokonferencyjnych.

Przeczytaj również:
Jak zabezpieczyć ekran telefonu?