Aplikacja do rozliczeń podatkowych Pitbot – składaj zenanie przez internet!

Powiedzmy sobie szczerze – mało kto cieszy się na coroczne rozliczanie podatku, nawet jeżeli wiąże się to z jego zwrotem i gratyfikacją finansową. Wszystko przez konieczność załatwienia wszystkich formalności z urzędem skarbowym. Można jednak to zmienić – co powiesz na szybkie i wygodne rozliczenie przez internet? Tak właśnie działa Pitbot – aplikacja na miarę naszych czasów. Przekonaj się sam, jak może ona ułatwić Twoje życie.

Co oferuje aplikacja do rozliczeń podatkowa Pitbot?

Pitbot to i aplikacja, która pozwala na złożenia zeznania w 100% przez Internet. Nie musisz już przebierać w dokumentach, wieźć papierowego formularza do urzędu i czekać w długich kolejkach do okienka. Teraz wszystko masz na swoim ekranie – telefonu, tableta, lub laptopa.

 

Czym wyróżnia się aplikacja Pitbot? Korzystając z naszego narzędzia, zyskujesz:

  • prostą obsługę, 
  • przejrzysty innowacyjny interfejs
  • profesjonalną pomoc specjalistów, 
  • krótki czas przygotowywania deklaracji, 
  • pełne bezpieczeństwo 
  • zero ukrytych kosztów. 

Nasza aplikacja jest zaprzeczeniem tego, z czym kojarzy nam się rozliczenie podatkowe. Cały proces nie będzie ani skomplikowany, ani trudny. Naszym celem było przedstawienie wszystkiego w bardzo przystępny i zrozumiały sposób tak, aby każdy bez problemu poradził sobie z rozliczeniem.

 

Pitbot posiada interfejs składający się z przejrzystych okienek i intuicyjnego panelu sterowania, przez co nawigacja jest bardzo prosta i przyjemna. Staraliśmy się także, aby zagadnienia podatkowe były przedstawione w przystępny sposób, dlatego nie znajdziesz tu urzędowych terminów i niezrozumiałych paragrafów. Wszystko wedle potrzeb klienta – szybko i wygodnie.

Rozliczenia dochodów z zagranicy – Pitbot też to potrafi?

Rozliczenie zarobków z innego kraju wiąże się z koniecznością złożenia załącznika ZG z wyszczególnionymi dochodami z zagranicy – sprawia to, że cały proces może być bardziej skomplikowany. Nie jeśli skorzystasz z Pitbota – nasze narzędzie zostało specjalnie przystosowane do takich okazji i bez problemu radzi sobie z formularzem PIT ZG online.

 

Co najważniejsze, możesz rozliczyć się z dowolnego miejsca za pomocą swojego telefonu. Oznacza to, że jeśli w dalszym ciągu pracujesz za granicą, nie musisz specjalnie wracać, aby złożyć zeznanie w urzędzie

 

Jeżeli przekonaliśmy Cię o zaletach naszej aplikacji i chcesz skorzystać z tego innowacyjnego narzędzia, zapraszamy na naszą stronę internetową – https://pitbot.pl/. Znajdziesz tam również kompleksową dawkę informacji o podatkach w postaci bloga, dzięki której złożysz zeznanie w pełni świadomie i korzystając z wszystkich przysługujących Ci przywilejów. Pobierz Pitbota już dziś – zapraszamy.

Polecam:
Software house. Co wpływa na wycenę projektu aplikacji?
Sprawny przebieg kontroli jakości w firmie? Z systemem ERP!