WordPress – potrzebujesz pomocy?

5

Potrzebujesz pomocy w tworzeniu stron internetowych? Dobrze trafiłeś! Podpowiemy Ci, jak rozszerzyć wpływy firmy w sieci i zwiększyć widoczność działań Twojej marki za pomocą WordPress!

Jak zadbać o wizerunek marki w sieci?

Firmowy blog oraz przejrzysta i starannie prowadzona strona internetowa to obecnie jeden z najlepszych sposobów na umocnienie wizerunku marki w sieci. Dobry content przyciąga klientów i zwiększa zasięgi organiczne, więc może w naturalny sposób przyczynić się do zwiększenia sprzedaży i zysków firmy. Jak zadbać o wizerunek marki w sieci za pomocą WordPress?

Dlaczego warto zainwestować w WordPress?

WordPress to narzędzie do zarządzania treścią, które umożliwia proste i intuicyjne tworzenie stron internetowych oraz firmowych blogów. Ten system CMS ma ogromny potencjał reklamowy, nic więc dziwnego, że zaczyna dominować w biznesie. Około 30% witryn, które istnieją w sieci, powstało w oparciu o WordPress. Narzędzie to jest łatwe w obsłudze, darmowe, posiada wiele ciekawych opcji oraz można je rozszerzać zgodnie z potrzebami. Strony stworzone w WordPress można również skutecznie pozycjonować i optymalizować je zgodnie z aktualnymi algorytmami Google, co dodatkowo zwiększa ich zasięg oraz umożliwia uzyskiwanie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek internetowych.

Jak stworzyć bloga zawierającego atrakcyjne treści?

Dzięki WordPress możesz prowadzić firmowego bloga, który pozwoli Ci zbudować mocną i długotrwałą relację z klientami. Od tego, jakie treści będziesz publikować, zależy ruch na stronie. Do tworzenia treści warto zatrudnić doświadczonego copywritera, który nie tylko będzie pisał teksty reklamowe dla Twoich produktów, ale i publikował interesujące artykuły związane z Twoją branżą. Dzięki temu, poza obsługą i produktami wysokiej jakości, Twoi klienci będą otrzymywać również regularną, atrakcyjną dawkę przydatnej wiedzy branżowej!

Jak stworzyć bloga z użyciem WordPress?

Firmowy blog to wirtualna droga do zysków, ale żeby go sukcesywnie i efektywnie prowadzić, przyda się pomoc specjalistów. Jedną z polskich firm, która zajmuje się profesjonalnym tworzeniem i prowadzeniem stron w oparciu o system WordPress, jest Sirius Pro. To firma, dzięki której zadbasz  nie tylko o odpowiedni design i zawartość strony, ale i jej skuteczne pozycjonowanie SEO. Potrzebujesz pomocy? Z Sirius Pro stworzysz profesjonalną stronę, sklep internetowy lub firmowego bloga, który będzie drogocennym narzędziem marketingowym dla Twojego biznesu i będzie dla Ciebie zarabiać!

Przeczytaj więcej tutaj o tym jak pozycjonować WordPressa.