Trendy meble łazienkowe – co wybrać do swojego salonu piękności?

Wall-Decals-Vinyl-Decal-Sticker-Woman-Model-Hair-Beauty-Salon-Design-Deco-22inX35in

Zbyt często wygląd łazienki w salonie fryzjerskim bądź kosmetycznym jest pomijany, a jak się okazuje – klienci przykładają do tego ogromną wagę. Nie popełniaj tego błędu, ale przeczytaj ten artykuł do końca i dowiedz się, jakie trendy łazienkowe sprawią iż klientka po wyjściu z salonu będzie mówić nie tylko o nowych paznokciach czy fryzurze, ale też o tym jak piękną łazienkę widziała. Najważniejszą rolę w tym wszystkim pełną… meble łazienkowe!

Meble do łazienki – jakie wybrać do swojego salonu?

Kiedy wybiera się meble łazienkowe, musi to być powiązane nie tylko z konkretnym kolorem czy stylem. Konieczne jest, aby pamiętać cały czas, dla kogo głównie ta łazienka jest zaprojektowana, a przede wszystkim, jakie potrzeby będzie spełniać. Dlatego musisz cały czas mieć na uwadze dobro gości swojego salonu. Jeśli nie wiesz od czego zacząć – zawsze możesz zgłosić się do profesjonalistów. Na rynku działa niejedna wyspecjalizowana firma w zakresie wyposażenia komercyjnych łazienek, która udzieli Ci bezcennych wskazówek w tym temacie.

Warto też zajrzeć do ciekawych ofert online np. https://www.lazienkiabc.pl/ oferuje szeroką gamę kolekcji mebli łazienkowych, od futurystycznych projektów dedykowanych dla najbardziej wizjonerskich właścicieli salonów po meble i  baterie łazienkowe, które łączą w sobie klasyczne i awangardowe projekty. To coś dla tych, którzy lubią przeszłość i prowadzą swój salon właśnie w tym klimacie. A najlepsze jest to, że te unikalne projekty są najbardziej trendy. Warto mieć w swoim salonie również najwyższą jakość materiałów produkcyjnych, nie zapominając o zaspokojeniu potrzeb każdego użytkownika – twojego klienta i ciebie.

Trendy łazienkowe: funkcjonalny minimalizm

Dzisiaj dekoratorzy kierują się w stronę możliwi jak najbardziej minimalistycznych rozwiązań. Taki wygląd łazienki uzyskasz dzięki czystym i nieskończonym liniom, meble łazienkowe w takim układzie zwykle mają średniej wielkości szafki zawieszane na ścianie, ale równocześnie takie które wyróżnia się świetną adaptacyjnością, będąc doskonałym rozwiązaniem dla łazienek w salonach o małych rozmiarach. Fakt, że zwykle mieszczące się w tych trendach meble są bez widocznych uchwytów zapewnia wizualną lekkość, ale wykorzystuje przestrzeń do przechowywania różnych produktów i akcesoriów, jakie musisz mieć pod ręką w swoim salonie.

Trendy łazienkowe: niezrównane wyróżnienie

Szafka wisząca prezentowana jako mebel o stonowanym i wyróżniającym się wyglądzie idealnie odnajduje się w tym trendzie łazienkowym. Struktura mebli w takich miejscach zwykle jest lakierowana do wysokiej jakości połysku. Najmodniejszy jest front w kolorze antracytowym, związany z hartowanym szkłem, z tego samego materiału co blat. Zewnętrznie uchwyt szuflady wykonany z naturalnego dębu wyróżnia się na szafce i świadczy o dobrym guście właściciela salonu.

W tej koncepcji meble od wewnątrz zwykle wykonane są w kolorze antracytowej szarości. Warto zwrócić uwagę na to, by szafki zamieszczone w takiej modnej łazience miały dużą pojemność, dzięki czemu zyskasz dużą przestrzeń do przechowywania wszystkich tych  produktów, jakich potrzebujesz.