Światowej klasy producent laminatów dla różnych branż

Technologia zerowego wykończenia to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie laminatów. Każdy ceniący się producent laminatów włącza do swojej oferty technologię, która jest najbardziej precyzyjnym sposobem zapewniającym laminatom naturalny, autentyczny i autentyczny dotyk, wrażenie i wygląd jak okleina drewniana. W tych nowoczesnych laminatach zastosowano technologię zerowego wykończenia, aby zapewnić idealne dopasowanie naturalnego koloru forniru, słojów, matu i połysku. Co ciekawe, klient nawet nie może się domyślić, że nie jest to fornir z prawdziwego drewna. Jest dostarczany z szeroką gamą najwyższej jakości laminatów, aby zapewnić wytrzymałość i wytrzymałość.

Magnetix – producent laminatów najwyższej jakości

Laminaty wykończone technologią zero mają różne opcje kolorów, tekstur i wykończenia, dzięki czemu zachowują się jak prawdziwe drewno. Firma Magnetix, producent laminatów najwyższej jakości wykorzystuje tę solidną technologię, aby na nowo zdefiniować przestrzeń biurową lub domową, aby pozostawić niezatarte wrażenie najwyższej jakości laminatów. Laminaty wykończone technologią zero nie są ani zwykłymi laminatami z wykończeniem drewna. Bardziej przypominają estetyczny wygląd forniru z prawdziwego drewna.

Zalety laminatów typu zero finish:

Podobnie jak forniry z prawdziwego drewna, które mają właściwość zerowego odbijania światła, laminaty o zerowym wykończeniu również nie odbijają światła. Laminaty o zerowym wykończeniu mają stabilność wymiarową w podwyższonych temperaturach.

Poniżej przedstawiono gwarantowane cechy laminatów dekoracyjnych Zero Finished Advance 1 mm:

  • Odporne na zużycie powierzchni.
  • Autentyczny wygląd i wrażenia dotykowe takie, jak przy prawdziwym drewnie.
  • Odporny na zabrudzenia.
  • Odporny na zarysowania.
  • Odporny na gorącą wodę.
  • Odporny na przypalenia papierosami.
  • Zachowuje gwarantowaną grubość na całej powierzchni.

Aby przedstawić najbardziej ekskluzywne i najnowsze projekty, cyfrowi projektanci i architekci pracują niestrudzenie z wielką pasją, aby udekorować każdą przestrzeń, a także wnętrza biurowe. Kolekcja laminatów z technologią zerowego wykończenia zawiera laminaty 1mm, dzięki czemu możesz wirtualnie odwiedzić miejsce, w rzeczywistości siedząc w swoim salonie.

Jakie zastosowania sugeruje producent laminatów?

Producent laminatów sugeruje, aby laminaty dekoracyjne z wykończeniem w technologii Zero były stosowane w następujących dziedzinach.

Meble:

Możesz nadać swoim meblom idealny wygląd i fakturę forniru oraz tchnij nowe życie w przestrzenie mieszkalne.

Ściany:

Dzięki zastosowaniu technologii zerowego wykończenia dekoracyjne laminaty można również wykorzystać do paneli ściennych, można nawet zakryć sufit. Producent laminatów zachęca, aby przejrzeć dostępne opcje lub omówić swoje wymagania z projektantem lub architektem z profesjonalnej firmy projektowej.

Szafy modułowe:

Do szafek i blatów można również zastosować niewykończone laminaty dekoracyjne. Dzięki temu Twoje szafki i blaty stają się mocniejsze i trwalsze.

Coraz częściej oferowany laminat wysokociśnieniowy, to materiał o szczególnych właściwościach fizycznych, który nadaje się do ścian w pomieszczeniach czystych. Technicznie rzecz biorąc, nadal jest to podłoga laminowana, ale płyta jest nasączona żywicą termoutwardzalną, ułożona w arkusze o określonej konfiguracji i stapiana pod wpływem odpowiedniej temperatury i ciśnienia. Przednia warstwa laminowanej powłoki wytwarza specyficzną okładzinę i papier dekoracyjny pokryty żywicą melaminową, co pozwala na radzenie sobie z wysokociśnieniowym laminatem dekoracyjnym.

Laminat wysokociśnieniowy (HPL) może zapewnić domowi estetyczny wygląd i dodatkową warstwę ochronną, wytrzymując ciężar ciężkich przedmiotów. Laminaty HPL są produkowane i opracowywane specjalnie do stosowania na powierzchniach z przedmiotami pod wysokim ciśnieniem. Można wybierać z szerokiej gamy laminatów, ale HPL jest produkowany i wytwarzany z najwyższą jakością, co czyni go wyjątkowym.

Nowe trendy, które realizuje każdy producent laminatów

Prasa dwutaśmowa do produkcji laminatów prasowanych w sposób ciągły jest stosunkowo nowym osiągnięciem w technologii HPL. Ten elastyczny papier nasycony jest elastycznymi żywicami termoutwardzalnymi i przyklejony do podłoża impregnowanego żywicą pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Każdy liczący się na rynku producent laminatów, wprowadza do swojej oferty unikalny wybór laminatów dekoracyjnych, które można zginać i owijać wokół profili lub krawędzi. Właściwości powierzchni są równoważne właściwościom HPL w pionie, a laminaty te są często używane jako uzupełnienie HPL i TFL.

Woreczki celofanowe na prezenty – prosty sposób na pakowanie upominków
Dlaczego warto skorzystać z usług firmy konsultingowej?