Prowadzisz firmę? Poznaj serwis Szybkafaktura.pl

Zazwyczaj przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą zdaje się na pomoc biura rachunkowego w zakresie prowadzenia księgowości. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że nie wymaga nadzorowania przez przedsiębiorcy tej części działalności, co jest ułatwieniem, zwłaszcza w początkach funkcjonowania działalności. Przedsiębiorca może jednak skorzystać z opcji, jaką daje mu portal szybkafaktura.pl, czyli samodzielnego rozliczania swojego przedsiębiorstwa. Portal umożliwia takie działania, jak samodzielne wystawianie faktur, samodzielną księgowość, księgowość wraz z biurem. Platforma jest również otwarta na współpracę z biurami rachunkowymi, dzięki czemu każdy przedsiębiorca może bez problemu podjąć współpracę z platformą.

Jakie funkcje umożliwia portal Szybkafaktura.pl

01

Podstawową funkcją, którą umożliwia serwis jest wystawianie faktur. Jest to podstawowa czynność w księgowości, niezależnie od wielkości i specyfiki działalności firmy. Cały proces wykonywany jest online i zajmuje zaledwie kilka minut. Oprócz klasycznych faktur portal umożliwia zarządzanie magazynem. Funkcja ta doskonale się sprawdza w małych i średnich firmach handlowych, na przykład sklepach. Całość jest prosta w obsłudze i działa intuicyjnie, co ułatwia zarządzanie magazynem, sprawdzanie jego stanu czy wystawianie dokumentów związanych ze stanem magazynowym. Portal szybkafaktura.pl umożliwia samodzielną księgowość online. Ten wariant księgowości doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach działających na podstawie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, zwłaszcza w mikro i małych przedsiębiorstwach.

Przejrzystość programu sprawia, że proces prowadzenia dokumentacji jest łatwy i nie zajmuje dużo czasu, a dzięki przejrzystości możemy jasno zarządzać kosztami firmy, obniżając je o nawet kilkaset złotych miesięcznie. Oprócz możliwości samodzielnej księgowości, funkcję tą można połączyć wraz z księgowością w biurze, łącząc zalety obydwóch.

Dostępność do swojej dokumentacji online z każdego miejsca na ziemi w połączeniu z usługami biura księgowego to wygoda i komfort, zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorstw. Wśród pozostałych funkcji znaleźć można również takie warianty, jak kontrola należności i zobowiązań, deklaracje podatkowe, kadry i płace i inne.

Cena korzystania z serwisu

Jeśli przedsiębiorca nie jest pewien swojego wyboru, zawsze ma możliwość bezpłatnego wypróbowania możliwości platformy, co pozwoli podjąć ostateczną decyzję i porównać funkcjonowanie księgowości online z tą tradycyjną. Cena pakietu podstawowego zaczyna się od 9,99 złotych, jednak nie posiada wszystkich funkcji, które są dostępne w platformie. Pakiet pełny kosztuje 29,99 złotych i jest bogatszy niż jego podstawowa odmiana, jednak nie ma wszystkich funkcji, jakie daje serwis. Wszystkie możliwości oferuje pakiet All Inclusive, którego cena zaczyna się od 149,99 złotych. Dobór pakietu zależeć powinien przede wszystkim od rozmiaru naszego przedsiębiorstwa i funkcji, jakie są nam potrzebne. Wiele zależy od potrzeb naszego przedsiębiorstwa.

Jak wybrać dobry serwis iPhone we Wrocławiu?