Profesjonalne sejfy i szafki na klucze

Wszelkiego rodzaju stróżówki, portiernie czy też inne, podobne obiekty wykorzystywane są do przechowywania oraz wydawania kluczy uprawnionym do tego osobom. Niestety w wielu zakładach produkcyjnych, firmach usługowych czy też środowiskach biurowych klucze do archiwów, magazynów czy też pojazdów służbowych przechowywane są w słabo zabezpieczonych pomieszczeniach, co zwiększa ryzyko ich kradzieży. Warto więc zainwestować w trwałe i gwarantujące bezpieczeństwo sejfy i szafki na klucze.

Pewnie jak w sejfie

W pełni profesjonalne sejfy na klucze jak te oferowane przez firmę Hartman Tresore zapewniają nie tylko wysoki poziom zabezpieczeń, ale także szereg innowacyjnych funkcji usprawniających przechowywanie i wydawanie. Jednym z takich udogodnień jest elektroniczny lub mechaniczny system zarządzania kluczami. Uporządkowuje on sposób rozprowadzania i monitorowania przepływu kluczy między pracownikami. W związku z tym znacznemu zmniejszeniu ulega ilość przypadków zagubień lub pomyłek.

Sejfy takie wykonywane są z bardzo odpornych materiałów, a następnie uzyskują odpowiednie certyfikaty. Modułowa konstrukcja pozwala na dalszą rozbudowę w razie zaistnienia takiej potrzeby. Jest to zatem rozwiązanie oszczędne, bezpieczne i zapewniające całkowitą kontrolę nawet nad ogromną ilością kluczy. O każdej porze dnia i nocy pracownicy mogą je deponować i odbierać.

Szafka też da radę

Ta sama firma oferuje także wysokiej klasy, niezawodne szafki na klucze. Szafki tego rodzaju doskonale sprawdzą się na stanowiskach takich jak recepcja, czy stróżówka, oraz wszędzie tam, gdzie ilość kluczy jest na tyle mała, iż nie ma potrzeby wprowadzania systemów mechanicznych lub elektronicznych.

Mogą z nich także korzystać np. punkty usługowe takie jak warsztaty samochodowe, lakiernicze oraz inne, gdzie wymagane jest pozostawienie kluczy do auta lub mieszkania klienta. Trwałe materiały lub praktyczny system haków to tylko niektóre z zalet tych profesjonalnych produktów. Przechowywane w nich przedmioty mogą być opisane i w każdej chwili skontrolowane.

Bez względu na to, czy klucze przechowywane będą w praktycznych sejfach, czy też łatwych w obsłudze szafkach ważne jest by dostęp do nich, był zawsze nadzorowany, a poszczególne klucze wydawane były tylko osobom do tego uprawnionym. Zachowanie zasad bezpieczeństwa w połączeniu z nowoczesnym sprzętem daje najlepsze rezultaty.