Dobre praktyki Salesforce – dowiedz się, jak wdrażać je w firmie!

Platforma Salesforce jest obecnie najczęściej wybieranym systemem CRM przez przedsiębiorstwa z całego świata reprezentujące różne branże. Jej wdrożenie to dopiero początek sukcesów, jakie można zapewnić swojemu biznesowi. W jaki sposób dobre praktyki związane z tym oprogramowaniem pomogą sięgać po więcej?

Salesforce, czyli najpopularniejsza platforma CRM na świecie

W branży IT niekiedy bardzo trudno uniknąć chaosu, zwłaszcza w pracy programistów. Pojawiają się nieprawidłowości w kodzie i inne typowo ludzkie błędy. Występuje masa nieprzewidzianych komplikacji. Nawet mając najlepsze oprogramowanie, nie da się temu zapobiec. Kłopoty nie omijają więc również przedsiębiorstw realizujących projekty w ramach Platformy Salesforce.

Od wdrożenia po utrzymanie i rozwój

Jednak twórcy i partnerzy Platformy Salesforce nie pozostawiają jej użytkowników samym sobie. Na każdym etapie pracy można liczyć na wsparcie. Rola partnera odpowiedzialnego za wdrożenie oprogramowania nie musi kończyć się na implementacji, może objąć także utrzymanie i rozwój. Pozwala to w pełni wykorzystać potencjał systemu i zapanować nad chaosem organizacyjnym. Utrzymanie i rozwój może dotyczyć różnych narzędzi, funkcjonalności oraz obszarów systemu. Na polskim rynku usługi te oferuje Platynowy Partner Salesforce, firma Craftware – https://craftware.pl/.

Continuous Integration i Continuous Delivery

Utrzymanie i rozwój obejmują na przykład wdrożenie Continuous Integration i Continuous Delivery. Stanowią one zestaw dobrych praktyk i standardów rekomendowanych przez Salesforce. Wprowadzenie ich sprawia, że łatwiej jest rozwijać oprogramowanie i zarządzać jego kolejnymi wersjami. Nowi pracownicy łatwiej oswoją się z projektem. W efekcie jeden budżet projektowy daje więcej funkcjonalności. Zmniejsza się rotacja w zespole. Poprzez zautomatyzowanie procesów, wdrożenie przebiega szybciej. Więcej na temat Continuous Integration i Continuous Delivery można przeczytać na stronie – https://craftware.pl/dla-it/rozwiazania-dla-it/utrzymanie-i-rozwoj-salesforce/continuous-integration-continuous-delivery/.

Polecamy:
Czym jest system CRM i co może zaoferować Twojej firmie ?Czym jest system CRM i co może zaoferować Twojej firmie?