Powierzchnie magazynowe i logistyczne w Warszawie, na które warto zwrócić uwagę

mezon2

Poznaj nasz nowy cykl związany z magazynami do wynajęcia w Warszawie. Zobacz, na które budynki warto postawić. Na początek bierzemy pod lupę powierzchnie zlokalizowane na Bemowie, Woli i Pradze. Zapraszamy do czytania!

1. Magazyn Mezon Sp. z o.o., Warszawa Bemowo

Magazyn Mezon zlokalizowany na Bemowie to niezależny budynek charakteryzujący się całkowitą powierzchnią użytkową 3360 m2 ( w tym magazyn 2600 m2 oraz biuro 160 m2). Jeśli chodzi o kwestie techniczne, budynek magazynu mierzy około 9 metrów wysokości, jest ocieplany, posiada posadzkę bezpyłową o nośności 5T/1 m2, a dostęp do niego uzyskuje się przez bramę z poziomu 0. Z kolei powierzchnia biurowa zajmuje łączną powierzchnię 760 m2. Można ją wynająć w całości i stworzyć tzw. open space lub też podzielić na poszczególne pomieszczenia. Jeśli najemca sobie tego życzy, można ją ostatecznie wykończyć wedle jego uznania.

2. Magazyn Wola Box, Warszawa Wola

Wola Box to samodzielny budynek magazynowo-biurowy podzielony na kilka części. Na parterze znajduje się magazyn o powierzchni ok. 850 m2 do wykorzystania na typową działalność magazynową, produkcję, ekspozycję towarów lub sklep specjalistyczny. Powierzchnia biurowa zajmuje łącznie 400 m2 i jest umiejscowiona na 3 kondygnacjach – na parterze, I piętrze i II piętrze. Ponadto można tam wyróżnić również zaplecze socjalne dla pracowników o łącznej powierzchni 150 m2. Budynek położony jest w otoczeniu nowych budynków mieszkalnych. Dodatkowo plac znajdujący się wokół znakomicie nadaje się na parking.

3. Magazyn DSV, Warszawa Praga-Południe

Jeśli interesują Cię powierzchnie magazynowe i logistyczne w południowej części warszawskiej Pragi, postaw na magazyn DSV na ul. Grochowskiej. To budynek charakteryzujący się dużą wysokością – 12 metrów. Wyposażono go w regały, światłowód oraz świetne, niezawodzące ogrzewanie. Ponadto niedaleko, bezpośrednio przy magazynie postawione są nowoczesne biura o łącznej powierzchni ok.100 m2 – wszystkie w znakomitym standardzie. Jakby tego było mało, można tam zauważyć dodatkowe pomieszczenia biurowe o powierzchni wynoszącej około 80 m2.