Outsourcing kadr i płac to szansa dla firm zorientowanych na sukces!

mac-pyroll

Core Business to wyrażenie, które doskonale oddaje charakter dobrze prosperującej i rozwijającej się firmy. Jest to możliwe za sprawą przekazania części obowiązków firmie zewnętrznej, a co za tym idzie – pełne wykorzystanie własnego potencjału, przedsiębiorca bowiem może skoncentrować się na realizowaniu zadań firmy. Oprócz tego korzystając z usług outsourcingowych, oszczędzamy czas, a czas to pieniądz. Zmniejszają się koszty funkcjonowania firmy, a skomplikowane procedury są w rękach odpowiedniego delegata.

Usługi kadrowo-płacowe

Prowadzenie firmy związane jest z obowiązkiem zarządzania księgami rachunkowymi i podatkowymi, wyliczeniem wynagrodzeń dla pracowników, przygotowaniem dokumentacji dotyczącej obowiązkowych ubezpieczeń oraz przekazywaniem jej do ZUS-u, sporządzaniem deklaracji podatkowych i raportów ustawowych i obsługą spraw kadrowych. W celu całkowitego skoncentrowania środków i czasu na realizację podstawowych celów przedsiębiorstwa, właściciele firm mogą skorzystać z usług outsourcingowych, przy czym jest to doskonały sposób na zachowanie poufności informacji w firmie.

Czym powinien charakteryzować się specjalista ds. kadr i płac?

Specjalista ds. kadr i płac to osoba rzetelna, posiadająca duże doświadczenie w branży i wiedzę, mogąca pochwalić się zdobytymi certyfikatami, znajomością pakietu MS Office i innych programów kadrowo-płacowych. Przede wszystkim musi być to osoba dokładna, dobrze zorganizowana i dotrzymująca terminów. Bardzo ważny jest poziom kompetencji takiej osoby, jeśli więc zależy nam na zatrudnieniu takiego pracownika od zaraz, warto skontaktować się z rzetelną firmą zewnętrzną z długoletnim doświadczeniem, jak m.in. z Mac Payroll działającej w Warszawie.

Jakie korzyści czerpie firma z outsourcingu kadr i płac?

Nawiązując współpracę z firmą outsourcingową rezygnujemy z czasochłonnego procesu rekrutacyjnego, który nie zawsze pozwala wyłonić odpowiednią na dane stanowisko osobę. Zmniejsza się też ryzyko absencji pracownika, koszty i konieczność rozwiązywania spraw z instytucjami fiskalnymi. Dzięki outsourcingowi kadr i płac zyskujemy gwarancję terminowego wykonania zadań. Więcej: www.macaccounting.pl.