Nowoczesna sala konferencyjna na konferencje powyżej 150 osób nad morzem

18

Kiedy twoja firma odnosi sukcesy, nie musisz udowadniać swojej wartości, zagracając swoje biuro wieloma zaawansowanymi technologicznie akcesoriami. Po to właśnie istnieją hotele i inne obiekty wynajmujące sale konferencyjne, a nic nie sprawia większego wrażenia niż nowoczesna, w pełni wyposażona sala konferencyjna. Niezależnie od tego, czy gościmy członków zarządu czy inne zainteresowane strony, zidentyfikowaliśmy dla Ciebie najlepsze sale nad morzem, które znajdziesz na naszej stronie http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/. To miejsca współczesnych układów, które pomogą Ci się zaprezentować i jak najlepiej odzwierciedlić Twoją pozycję w branży. Przedstawiamy ofertę konferencyjną Hotelu Almond Business&SPA w najpopularniejszym nadmorskim mieście.

Lokalizacja i baza noclegowa

Hotel znajduje się w Gdańsku, zaledwie 7 minut pieszo od Fontanny Neptuna. Jest to miejsce pełne atrakcji, a jednocześnie dość ciche, z dala od zgiełku tego wielkiego miasta. Hotel Almond oferuje 212 miejsc noclegowych w luksusowych pokojach o standardach Economy, 1- lub 2-osobowy, Economy Double, Classic, Standard, Superior, Top Floor, Junior Suite i Apartament.

Zaplecze konferencyjne

Obiekt dysponuje 7 pomieszczeniami na konferencje. Wszystkie sale konferencyjne hotelu są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt konferencyjny (system nagłośnienia i zaciemnienia, projektory, flipcharty, klimatyzacja, mikrofony, itp.) i są w pełni konfigurowalne. Największa sala konferencyjna, powstająca z połączenia sal Szafran i Anyż, są w stanie pomieścić 320 osób w układzie teatralnym. Ponadto posiada oświetlenie RGB, które pozwoli na wypełnienie wnętrza barwami Twojej firmy.

Restauracja Magiel i SPA

Restauracja jest dwupoziomowa: ogromny parter z centralnie umiejscowioną kuchnią oraz kameralne piętro. Menu opiera się na lokalnych i świeżych produktach, a także łączy smaki kuchni tradycyjnej z nutką kuchni międzynarodowej. Restauracja opiera się na koncepcji live cooking. Goście mogą także skorzystać z oferty wypoczynkowej tutejszego SPA&Wellness. Do dyspozycji oddaje się basen, sauny oraz gabinety masażu.

Sprawdź pełne zestawienie obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim

http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/

Serdecznie zapraszamy!