Konferencja Lean Management 2019 – wymiana wiedzy i doświadczenia

pexels-photo-1493371

Lean, jako sposób zarządzania firmą, cieszy się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców na całym świecie. Również w naszym kraju firmy znacznie chętniej korzystają z tej – przynoszącej ogromne korzyści – metody, mają również sporo okazji do tego, żeby się z nią gruntownie zaznajomić. Jedną z takich możliwości jest organizowana cyklicznie od kilkunastu lat konferencja Lean Management 2019. W przyszłym roku będzie miała miejsce już po raz 19, goszcząc najlepszych na świecie ekspertów i praktyków.

Konferencja w ubiegłych latach

Jak już wspomnieliśmy konferencja Lean Management 2019 w przyszłym roku będzie organizowana po raz dziewiętnasty. Wszystkie poprzednie edycje były dużym sukcesem biznesowym i organizacyjnym. Blisko 500 uczestników, 35 prelegentów, 166 firm oraz 34 wystąpienia to tylko część liczb opisujących konferencję z ubiegłego roku. Brali w niej udział specjalnie zaproszeni na tę okazję zagraniczni goście oraz najlepsi eksperci, na co dzień mający do czynienia z metodą Lean. Była to niepowtarzalna okazja na zaznajomienie się z najlepszymi wzorcami zarządzania, wykorzystywanymi przez największe światowe koncerny, a także na zapoznanie się z wyjątkowymi ludźmi, zarówno z zagranicy, jak również z polskich firm. Przez dwa dni wypełnione prelekcjami, pokazami i warsztatami można było nawiązać wiele cennych znajomości, a także wymienić się praktycznymi doświadczeniami i wiedzą. Organizatorzy planują, że na konferencję Lean Management 2019, która odbędzie się w przyszłym roku, także uda się zaprosić podobne osobistości, co w latach minionych.

Konferencja 2019

Niemniej ciekawie zapowiada się czerwiec przyszłego roku, bowiem to właśnie wtedy ma się odbyć konferencja Lean Management 2019. Podobnie jak w ubiegłych latach, również w nadchodzącej edycji należy się spodziewać wielu znamienitych prelegentów. Wydarzenie to przeznaczone jest zarówno dla właścicieli i prezesów firm, jak również dla managerów i specjalistów odpowiedzialnych za obszar produkcji i usług. Poznając tajniki metody Lean można znacząco usprawnić działanie w wybranych obszarach, rozwijać kompetencje swojej załogi oraz poprawić wydajność i efektywność. Na konferencji Lean Management 2019 można będzie wziąć udział w wielu warsztatach oraz zapoznać się z problemami, jakie mogą czekać przy wdrażaniu i najnowszymi trendami w zakresie zarządzania. Konferencja to także doskonała okazja do tego, żeby zyskać dużą dawkę inspiracji i pomysłów, oraz nawiązać cenne biznesowe kontakty. Warto wziąć w niej udział z wielu powodów, na pewno nie będzie to czas stracony, a wykorzystany w bardzo efektywny sposób.

Polecamy:
Sale konferencyjne – na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca na spotkanie