Jak brać udział w konkursach i wygrywać

Czy ludzie naprawdę wygrywają konkursy?
TAK, WYGRYWAJĄ! Począwszy od małych, ale cennych nagród: voucherów, bonów, gaetów aż po te największe: dwa tygodnie w na Sycylii, nowiutki Mercedes i 100 000zl w gotówce!

Skąd będę wiedział, że wygrałem konkurs?
Jeśli wygrałeś, organizator skontaktuje się z Tobą telefonicznie, listownie lub pocztą elektroniczną, w zależności od preferencji organizatora i od tego, jakie dane podałeś, gdy brałeś udział w konkursie. Spodziewaj się kontaktu między jednym a czterema tygodniami od daty zamknięcia konkursu. Czasami (i to mi się często zdarzało) otrzymasz nagrodę pocztą bez listu.

Ile konkursów powinienem brać udział w każdym tygodniu, aby zacząć regularnie wygrywać nagrody.
Zalecam, abyś brał udział w co najmniej 50 konkursach tygodniowo, jeśli chcesz zacząć regularnie wygrywać nagrody. Jak wszyscy wiemy, “musisz grać, by wygrać”, a im więcej konkursów bierzesz udział, tym więcej masz szans każdego dnia na bycie zwycięzcą!

Dlaczego firmy organizują konkursy?
Istnieją trzy główne powody, dla których to robią:

1) Aby promować swoją firmę lub produkt, przyciągnąć zainteresowanie i sprawić, by ich nazwa była rozpoznawana jako wiodąca marka

2) Firmy organizujące ekonkursy internetowe chcą skłonić Cię do odwiedzenia ich strony internetowej.

3) Aby zebrać dane, które pomogą im zrozumieć swój rynek (np. dowiedzieć się, jaki typ osoby czyta ich magazyn, odwiedza ich stronę internetową lub kupuje ich produkty).

Ogólnie rzecz biorąc, jest to sytuacja, w której obie strony wygrywają. Firmy chcą promować swoją markę i zrozumieć swój rynek, a konkursy są fantastycznym sposobem, aby to zrobić. Dla kompanów, udział w konkursach jest doskonałym sposobem na czerpanie radości z wygrywania nagród.

Czy kiedy zacznę brać udział w konkursach, będę bombardowany przez śmieci, e-maile i telefony?
Kiedy wypełnisz swoje imię w formularzu konkursowym, organizator lub osoby trzecie mogą się z Tobą ponownie skontaktować. Można temu zapobiec szukając klauzuli “opt out”. Powinna ona znajdować się w formie pola wyboru na formularzach zgłoszeniowych. W przypadku zgłoszeń na kartkach pocztowych lub zwykłym papierze możesz napisać po swoich danych “Zakaz dalszej korespondencji” lub odpowiednie słowa, jeśli regulamin stanowi inaczej.

Jeśli zapiszesz się na biuletyn e-mailowy w celu wzięcia udziału w konkursie i nie będziesz chciał go dłużej otrzymywać, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi rezygnacji z subskrypcji znajdującymi się na dole strony, będą one zawsze dostępne.

Otrzymywanie dodatkowych newsletterów lub poczty może być bonusem i źródłem znalezienia większej ilości konkursów, których normalnie byś nie otrzymał!

Jakie są szanse na wygraną w konkursach w porównaniu do wygranej w National Lottery?
Szanse na wygranie głównej wygranej w Loterii Narodowej wynoszą 14 milionów do 1. Szanse na wygranie krajowego konkursu są znacznie większe! Oczywiście będą się one różnić w zależności od tego, ile osób weźmie udział, ale na przykład konkurs w popularnej gazecie

 

Kiedy należy zastosować kasę fiskalną?