ENERGYLANDIA: Bilety prezentowe, dla pracowników, bilety urodzinowe za 1 zł

Energylandia to nie tylko świetne miejsce na wypad z rodziną czy ze znajomymi, ale też może być idealnym miejscem na prezent niespodziankę dla najbliższych, pracowników czy kontrahentów. Park oferuje kilka wariantów biletów prezentowych – szczegóły znajdziecie poniżej.

  • Bilet prezentowy na każdą okazję

Bilet prezentowy do Energylandii to doskonały pomysł na prezent dla najbliższych, pracowników czy kontrahentów. Często bilety do Parku kupowane są również na różnego rodzaju konkursy czy loterie. Sprzedawane są one w ekskluzywnych opakowaniach i są ważne przez cały sezon 2020 i dodatkowo przez 10 dni stycznia 2021 roku.

Park rozrywki

  • Co obejmuje bilet prezentowy?

Bilet obejmuje wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Energylandia oraz strefę Water Park, Tropical Fun oraz nowość – Wooden Coaster ZADRA i Mega Coaster HYPERION. Bilet upoważnia do korzystania z wszystkich głównych atrakcji Parku z wyłączeniem stref gastronomicznych i gier zręcznościowych.

  • Bilet prezentowy dla firm i instytucji

Instytucje i firmy mogą realizować bilety do Energylandii w formie wycieczek, gdzie cała grupa korzysta z Parku jednocześnie lub w formie klasycznych biletów prezentowych. W tym drugim przypadku pracownicy mogą odwiedzić Park w dowolnym terminie bez konieczności organizacji wycieczki grupowej.

Ważna informacja: W przypadku zakupu biletów prezentowych powyżej 15 osób prosimy o kontakt z działem sprzedaży pod adresem: system@energylandia.pl.

  • Bilety urodzinowe za 1 zł

To bardzo popularna promocja wśród odwiedzających Park Rozrywki Energylandia. Promocja dotyczy wszystkich do 18 roku życia włącznie. Warunkiem otrzymania promocyjnego biletu urodzinowego jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzin w danym dniu. Może być to akt urodzenia, legitymacja szkolna, dowód osobisty lub paszport. Kopie dokumentów niestety nie są uwzględniane. Ważne: bilet można wykorzystać jedynie w dniu urodzin. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy jubilat obchodzi urodziny w momencie gdy Park jest zamknięty.

Sprawdź kalendarz i zobacz co wtedy świętujemy!

  • Zasady zakupu biletów prezentowych

Jeżeli chodzi o zakup biletów prezentowych to obowiązują pewne reguły zarówno w kwestii kupna jak i korzystania z nich. Warto wiedzieć, że jedna osoba we wszystkich zamówieniach może dokonać maksymalnie 10 biletów. Do biletów naliczana jest opłata za wysyłkę, bilety nie są imienne. Nie ma możliwości przeniesienia biletów prezentowych na inny sezon, dodatkowo bilety dwudniowe ważne są TYLKO podczas odwiedzin parku “dzień po dniu”.

  • Gdzie można kupić bilet prezentowy?

Bilet prezentowy jest do nabycia poprzez system sprzedaży na stronie Energylandii. W celu nabycia biletu w formie prezentowej należy wybrać na panelu opcję “bilet prezent” i wypełnić dane do wysyłki. Bilet jest wysyłany na wskazany w formularzu adres, po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. W sezonie, kiedy Park jest czynny bilet prezent można zakupić również w kasie.