Dopłata do zaniżonego odszkodowania – XPRIME

Wypadki samochodowe to codzienność. Najprawdopodobniej każdy z nas będzie mieć z nimi do czynienia w ciągu życia. Polisy ubezpieczeniowe umożliwiają uzyskanie odszkodowania, jednak nie zawsze jest to prosta sprawa. Niezależnie od rodzaju posiadanej polisy możemy się spotkać ze zjawiskiem zaniżania przysługującego nam świadczenia przez firmy ubezpieczeniowe. To powszechna praktyka, ale można się przed nią ochronić, decydując się na odkup odszkodowań komunikacyjnych.

Zalety odkupu odszkodowań

Rozpatrując korzyści, które płynął z powyższego rozwiązania, nie można nie zauważyć, że odkup odszkodowań oszczędza czas i pieniądze. Usługi świadczone przez firmę XPRIME w tym zakresie pozwalają w szybki sposób otrzymać świadczenie, bez dodatkowych kosztów i oczekiwania na zakończenie sporu na drodze sądowej.

Na pieniądze nie trzeba długo czekać, ponieważ wpływają na konto klienta w kilka dni po podpisaniu cesji szkody. Dodatkowo, niekorzystny dla nas wynik postępowania sądowego nie powoduje utraty otrzymanego świadczenia – wypłacone przez firmę pieniądze należą do nas i nic tego nie zmienia.

Firma odszkodowawcza TB Ekspert to nie tylko odkup odszkodowań, ale także dopłaty do odszkodowań OC i skup odszkodowań. Szczegółowe informacje na ten temat uzyskamy drogą telefoniczną lub e-mailową.

Kiedy zdecydować się na usługę odkupu odszkodowań

Gdy czujemy się oszukani przez ubezpieczyciela lub nie chcemy tracić czasu i nerwów, tocząc potyczki sądowe, warto zdecydować się na odkup odszkodowania. Firma XPRIME oferuje szybkie, uczciwe i wygodne załatwienie wszelkich formalności. Z jej oferty mogą skorzystać osoby, które:

  • są poszkodowane w kolizji z OC sprawcy,
  • są sprawcami wypadku i posiadają aktualną polisę AC,
  • nie zawarły ugody z zakładem ubezpieczeń.

Ważne jest także, aby od momentu wydania ostatniej decyzji o wypłacie odszkodowania nie minęły 3 lata.

Przebieg procesu odkupu odszkodowań

XPRIME jest firmą, która stara się, aby procedura związana z odkupem odszkodowania była przejrzysta i prosta, jak najbardziej przyjazna dla klienta. Pierwszym jej krokiem jest nawiązanie współpracy i przedstawienie kosztorysu naprawy, który jest niezbędny do analizy danej sprawy.

Na tej podstawie firma przygotowuje propozycję dopłaty do szkody, a jeśli ta jest zaakceptowana przez klienta, zostaje opracowana umowa cesji praw zaniżonego odszkodowania. Jest ona przedstawiana klientowi do podpisu. Finalizacją całej procedury jest przelanie na jego konto określonej wcześniej sumy pieniędzy.

Cała procedura odkupu odszkodowania mieści się w kilku prostych krokach, jest bezpieczna i korzystna dla klienta, który nie ponosząc dodatkowych kosztów i nakładów czasu, w szybki sposób może uporać się ze szkodą komunikacyjną.

Polecamy:
Składanie deklaracji PIT – czy wiesz wszystko na ten temat?