Dedykowany System CRM dla firm – sprawdź 5 korzyści

CRM (ang. customer relationship management) to strategia, albo też – jak określają to niektórzy – filozofia działania, której celem jest zbudowanie i podtrzymanie jak najlepszej relacji z klientem. CRM to również metody zarządzania takimi właśnie relacjami, w taki sposób, by określone skutki uzyskiwać w możliwie efektywny sposób. Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie budowania relacji na linii firma – klienci jest dedykowany system system CRM dla firm. Sprawdź, jakie korzyści daje.

Idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

CRM System firmy Systell to rozwiązanie, które zaprojektowano tak, by jak najlepiej służyło firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. System zaprojektowano w taki sposób, by umożliwiać jak najlepszą, ale też najbardziej skuteczną komunikację z klientem. Czym zatem jest w tym kontekście skuteczna komunikacja z klientem? Jest to taka komunikacja, która nie tylko prowadzi do sprzedaży, ale również sprawia, że klient jest zadowolony z jej przebiegu, a co za tym idzie chętnie wraca właśnie do naszej firmy. Zadowolenie klientów pozwala na budowanie pozytywnego wizerunku formy, co w znacznym stopniu ułatwia poradzenie sobie na coraz trudniejszym rynku. Z systemem CRM komunikacja z klientem nie jest już tylko przykrą koniecznością, ale staje się autentyczną przyjemnością. Korzystają na tym nie tylko klienci, ale również firmy, którym łatwiej jest utrzymywać pozytywne strategie sprzedażowe.

Indywidualnie zaprojektowany proces sprzedaży

CRM System firmy Systell zawsze projektujemy tak, by był maksymalnie dopasowany zarówno do potrzeb, jak o do realiów panujących w firmach naszych klientów. Oferowany system CRM ma być w pełni zindywidualizowanym wsparciem, dostosowanym do potrzeb przedsiębiorstwa. System pozwala zbierać informacje o sprzedaży na wszystkich jej etapach.

Komunikacja z klientem omnichannel

System CRM online to również wielkie możliwości w dziedzinie wielokanałowego komunikowania się z klientami. Może być on skonfigurowany w taki sposób, by bezpośrednio z niego pracownicy firmy mogli komunikować się z klientami, oraz osobami zainteresowanymi produktem, czy usługami. System umożliwia kontakt telefoniczny, za pośrednictwem formularza, mailowy, chat i wiele innych.

Automatyzacja procesu sprzedaży

Wielką zaletą systemu CRM Systell jest możliwość automatyzacji sprzedaży na wielu jej etapach. Narzędzie to może być zaprojektowane w taki sposób, by w odpowiednich okolicznościach klient automatycznie otrzymywał oferty sprzedaży, a wiele zadań mogło być wykonywanych bezobsługowo. Dzięki temu pracownicy firmy, zamiast żmudnymi i powtarzalnymi czynnościami mogą zająć się zdobywaniem nowych klientów, a co za tym idzie, zwiększaniem zysków firmy.

Wsparcie w całym procesie sprzedaży

Oferowany system CRM może stanowić wsparcie na wszystkich etapach procesu sprzedaży. Może on być udostępniony nie tylko handlowcom, ale również pracownikom innych działów. Dzięki temu cały proces sprzedaży jest o wiele bardziej skoordynowany, a pracownicy wszystkich działów (magazyn, dział zamówień i inne) mogą brać bardziej bezpośredni udział w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów.

Źródło: Systell.pl