Wystaw fakturę łatwo i przyjemnie

d56901006d2611980227a23b9a798cff_v2

Oprogramowanie firmy Mega-Tech (www.mega-tech.com.pl) to intuicyjne narzędzia do wystawiania faktur VAT oraz rachunków. W wyższych wersjach istnieje możliwość wspierania gospodarki magazynowej. Mega-Tech tworzy oprogramowanie w zakresie dwóch grup produktowych – programy do faktur (Faktura Small Business, Faktura Small Business HANDEL, Faktura RR Small Business) oraz programy do rachunków (Rachunek Small Business, Rachunek Small Business HANDEL). Programy do rachunków niedługo przestaną być rozwijane, więc najważniejszą grupą produktową pozostają programy do faktur, umożliwiające również wystawianie faktur przez firmy zwolnione z VAT.

Faktura Small Business

Faktura Small Business to najmniejszy w rodzinie program do tworzenia faktur, przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw. Poza wystawieniem faktur VAT (i bez VATu) program pozwala wystawić między innymi fakturę Proformę, fakturę zaliczkową i końcową, fakturę marżę oraz notę korygującą, księgową i odsetkową. Oprogramowanie zawiera kartotekę towarów i klientów, co ułatwia pisanie faktur oraz paragonów fiskalnych. Dane kontrahentów możemy wyszukać w bazie GUS. Program umożliwia wystawianie faktur cyklicznych, współpracę z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, pozwala wystawiać faktury w obcej walucie i języku, pobierać kurs walut z NBP.

Faktura Small Business HANDEL

Faktura Small Business HANDEL to program do wystawiania faktur uzupełniony o moduł magazynowy.  Program jest idealny do zastosowania w firmach produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Zawiera funkcje dostępne w Faktura Small Business, a także możliwość obsługi stanów magazynowych, dokumentów kasowych i funkcje powiązane z tymi procesami. Otrzymujemy możliwość tworzenia kompletów z różnych towarów, wystawiania faktur eksportowych, WDT i wewnętrznych. Do wprowadzanych dokumentów zakupu generowane są PZ, a wraz z dokumentami sprzedaży tworzone są WZ. Pozwala to na bieżąco kontrolować stany magazynowe. Dokumenty kasowe (KP, BP, KW, BW) są generowanie automatycznie wraz z rozliczonymi dokumentami zakupu i sprzedaży.Otwierając się na sprzedaż internetową dysponujemy możliwością integracji ze sklepem internetowym Shoper.

Programy dla rolników

Uzupełnieniem dwóch powyższych systemów jest Faktura RR Small Business, który umożliwia wystawiania faktur RR. Program jest przeznaczony dla firm kupujących od rolników ryczałtowych. Zawiera funkcję automatycznego wyliczania wpłat na fundusz promocji produktów rolniczych i spożywczych. Wszystkie programy Mega-tech (www.mega-tech.com.pl) usprawniają proces księgowania dokumentów. Możemy korzystać również z wersji oprogramowania online. Unikalną cechą jest kopia bezpieczeństwa eArchiwum, przechowywana zdalnie w chmurze producenta.

Poznaj zalety

Zalety oprogramowania Mega-Tech (www.mega-tech.com.pl) to łatwość wystawiania faktur, profesjonalny wygląd dokumentów, szybki i intuicyjny interfejs, możliwość wysyłania faktur na e-mail, możliwość tworzenia ofert i zamówień, zestawienia i analizy sprzedaży. Wszystkie aplikacje są zgodne z przepisami prawa na 2017 rok oraz aktualizowane zgodnie z wprowadzanymi zmianami w prawie. Oprogramowanie Mega-Tech to idealne oprogramowanie dla każdej firmy. Sprawdź to pobierając demo produktów do wystawiania faktur ze strony www.mega-tech.com.pl!