Wysokiej jakości tłumaczenia rosyjski

Rosja największe państwo na świecie pod względem powierzchni, położone od wschodniej Europy przez północną część Azji aż do Oceanu Spokojnego. Stolicą tego ogromnego kraju jest Moskwa. Największe miasto Europy, częsty kierunek podróży turystycznych dzięki mosiężnej architekturze oraz wyjątkowej kulturze, która sprawia, że atmosfera w Rosji jest tyleż pociągająca, co specyficzna. Rosja to również biznes, jej stolica jest jednym z najważniejszych ośrodków finansowych świata, – więc do walorów turystycznych, jako argument za podróżą do Rosji przemawiają również interesy.

Jak je jednak prowadzić nie znając języka? Rosyjski zalicza się do grupy wschodniosłowiańskich języków, jednak, pomimo, że brzmi podobnie do naszego – polskiego, w piśmie różni się znacząco. Posługuje się pismem „grażdanką” – jest to graficzna odmiana cyrylicy. Jeśli chodzi o tłumaczenia rosyjski są trudne ze względu na odmienne pismo – to właśnie nauka alfabetu przynosi największe trudności. Obecnie po rosyjsku mówi około 250 – 300 mln ludzi na świecie.

Zarówno do celów turystycznych, jak i biznesowych ważna jest, jakość tłumaczenia. Dlatego, aby mieć pewność, że efekt będzie zadowalający – skorzystaj z oferty najlepszych z najlepszych – z biura tłumaczeń Lingua Lab. Przełożymy dla Ciebie słowa/ teksty z rosyjskiego, i na rosyjski. Poniżej wyszczególniliśmy dziedziny,
w jakich działamy.

Nasza oferta – tłumaczenia rosyjski:

  • Prawne – akty spraw, wyroki sądów, wezwania,
  • Ekonomiczne i finansowe – analizy, raporty, zestawienia,
  • Medyczne, farmaceutyczne, chemiczne, biotechnologiczne – skierowania, ulotki leków, artykuły specjalistyczne,
  • Techniczne z zakresu motoryzacji oraz szeroko rozumianego przemysłu,
  • Z obszaru nauk ścisłych i humanistycznych – tłumaczenia książek, artykułów, raportów,
  • Informatyczne, IT, multimedia, oprogramowanie, platformy i szkolenia e – learningowe, dokumentacje stron WWW, lokalizacja oprogramowania, gier komputerowych, stron internetowych po rosyjsku,
  • Ustne tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne wraz z obsługą.

Więc jeśli jesteś zainteresowany przetłumaczeniem tekstu lub usługą translacji ustnej – napisz do nas! Nasi specjaliści z zakresu języka rosyjskiego, bazując na doświadczeniu oraz wiedzy przełożą dla Ciebie wybrany tekst, lub będą wsparciem podczas rozmów. Pamiętaj, że wstępna wycena jest niezobowiązująca i darmowa. Zapraszamy do kontaktu!