Wypożyczalnia samochodów sportowych

Wypożyczalnie samochodów już od kilkunastu lat mają coraz więcej klientów. Auta są używane nie tylko do podróży lub załatwienia spraw na mieście. Luksusowe i sportowe pojazdy są często wypożyczane do sesji zdjęciowych, na eleganckie imprezy firmowe, śluby czy nawet bale studniówkowe. O czym należy pamiętać, czy wypożyczaniu samochodu?

  1. Jak wypożyczyć samochód
  2. Wypożyczalnia sportowych samochodów w Warszawie

Jak wypożyczyć samochód

Wydawać by się mogło, że wypożyczenie samochodów to nic trudnego. I tak w gruncie rzeczy jest, jednak warto pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Zanim podpiszemy umowę z wypożyczalnią, trzeba dokładnie obejrzeć dany pojazd i zgłosić wszystkie usterki pracownikowi firmy. Za każde, nawet najmniejsze zadrapanie, trzeba bowiem zapłacić i to czasem niemałe pieniądze. Usterki, zarysowania karoserii, zepsuty GPS, brak jakiegoś elementu w wyposażeniu – te wszystkie rzeczy powinny znajdować w protokole oględzin auta. Dzięki temu unikniemy wielu nieprzyjemnych sytuacji oraz zaoszczędzimy pieniądze. Kolejna ważna kwestia to ubezpieczenie. Podstawowym ubezpieczeniem jest OC. Jeśli chcemy dodatkowo się zabezpieczyć, na przykład przed kradzieżą, to można wykupić dodatkowe polisy. Warto także sprawdzić, jak wygląda polityka firmy w przypadku zwrotu samochodu z pustym bakiem, a także sprawdzić, czy w regulaminie zawarto wzmiankę określającą limit kilometrów w danym dniu.

Wypożyczyć pojazd mogą wyłącznie osoby, które przekroczyły 18 rok życia, mają prawo jazdy oraz ważny dokument tożsamości. Przy podpisywaniu umowy z reguły pobierana jest kaucja. Pieniądze są zwracane przy odbiorze, pod warunkiem, że auto nie zostało w żaden sposób uszkodzone.

Wypożyczalnia sportowych samochodów w Warszawie

Firma Dolcar Rent a Car, czyli wypożyczalnia samochodów Warszawa, posiada bardzo szeroką ofertę luksusowych pojazdów sportowych. Wśród oferowanych marek znajdują się Porsche, BMW, Mercedes czy Audi. Auta sprawdzą się podczas ważnych okazji, takich jak ślub czy sesja zdjęciowa. Oferta obejmuje wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy oaz długoterminowy. Przedsiębiorstwo zadbało o to, aby znacznie ułatwić procedurę wypożyczania, dlatego formalności zostały ograniczone do podstawowego minimum. Dodatkowymi atutami wypożyczalni Dolcar Rent a Car jest możliwość skorzystania z usług kierowcy. Oprócz tego w ofercie firmy znajduje się szeroki wybór dodatkowego wyposażenia, na przykład nawigacji. Aby zapewnić jak największą wygodę klientów, auta mogą być zwracane w różnych lokalizacjach.