Wudyka Łukasz – specjalista od spraw marketingu

Marketing internetowy jest kluczem do sukcesu dla wielu firm i przedsiębiorców. Wudyka Łukasz jest świadomym tego specjalistą, który z pasją podejmuje się nowych projektów, nie poprzestając na wiedzy, którą już posiada. Dlaczego? Ponieważ wie, że digital marketing to dynamiczna branża, wymagająca stałej aktualizacji kompetencji i znajomości najnowszych trendów. Jego portfolio nieprzerwanie powiększa się o liczne certyfikaty z zakresu marketingu, SEO, SEM, SXO, WordPress, PrestaShop czy zarządzania. Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z usług Łukasza Wudyki, co cechuje jego podejście do marketingu, a także chcesz poznać część jego certyfikatów – przeczytaj nasz artykuł.

Zachęcamy także do odwiedzenia profilu Łukasza Wudyki na platformie LinkedIN:

https://www.linkedin.com/in/lukasz-wudyka/

Konto, które świadczy o doświadczeniu specjalisty, obserwuje już ponad 17 tysięcy obserwujących! On sam opisując na nim swoją pracę, zwraca uwagę na satysfakcję, jaką ona daje. Zadowolenie i sukces klientów, z którymi pracuje Łukasz Wudyka, to dla niego powód do dumy i źródło spełnienia.

Wudyka Łukasz – usługi, jakie oferuje

Oferta Łukasza Wudyki imponuje różnorodnością, a znajomość wielu dziedzin składa się na skuteczność działań w każdej z nich. Usługi obejmują przede wszystkim marketing internetowy, tworzenie i obsługę stron internetowych oraz sklepów online.

Powinieneś skontaktować się z Łukaszem Wudyką, szczególnie gdy potrzebujesz wsparcia w:

–          analizie konkurencji

–          audycie SEO

–          analizie umów SEO

–          pozycjonowaniu globalnym

–          pozycjonowaniu lokalnym

–          tworzeniu stron internetowych

–          tworzeniu sklepów internetowych

–          pozycjonowaniu wizytówki Google Maps

Wudyka Łukasz – marketing internetowy

Być może chciałbyś rozwinąć swoją firmę i jesteś świadomy mocy digital marketingu, ale czujesz się zagubiony, słysząc skróty SEO, SEM, SXO? Rozumiesz, że social media mogą być potężnym narzędziem, ale nie wiesz, jak zabrać się za ich wykorzystanie dla swojego przedsiębiorstwa? Koniecznie powinieneś zainteresować się ofertą Łukasza Wudyki – specjalisty od spraw marketingu internetowego. Co składa się na działania z zakresu tej dziedziny? Jaka jest jej definicja? I przede wszystkim – na jakie korzyści możesz liczyć, decydując się na wsparcie specjalisty? Przeczytaj w kolejnych akapitach!

Każdy z nas zapewne wie, że marketing to wszystkie te działania, które mają wspierać sprzedaż produktów czy też usług oferowanych przez daną firmę, a także budować jej pozycję i pozytywny wizerunek. Czym jednak jest marketing internetowy? Jego cel pozostaje taki sam, jak marketingu tradycyjnego, zmienia się przestrzeń działania – w tym przypadku jest to rzeczywistość online. Na e-marketing decyduje się coraz więcej nowocześnie myślących firm i przedsiębiorców, którzy zdają sobie sprawę z nieustannego rozwoju technologii oraz informatyzacji społeczeństwa. Wszystkie te czynniki sprawiają, że potencjalnych klientów znajduje się obecnie w sieci. Dlatego tak ważne jest zadbanie o obecność biznesu w Internecie.

Wyróżnić możemy wiele narzędzi i rodzajów e-marketingu. Są to między innymi: SEO, SEM (czyli kampanie reklamowe Google Ads), social media czy content marketing. Przekonaj się, jakie usługi proponuje Wudyka Łukasz – doświadczony specjalista od marketingu. Oto część z nich.

Audyt SEO – diagnoza postawiona stronie

SEO (Search Engine Optimization) oznacza optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Na SEO składa się mnóstwo działań, a wszystkie razem mają jeden wspólny cel – osiągnięcie wysokich pozycji w SERP-ach (wynikach wyszukiwania). Stąd też zamiennie do SEO stosuje się określenie „pozycjonowanie”. Wysokie miejsce uzależnione jest nie tylko od optymalizacji samej strony (jej treści czy aspektów technicznych), ale też od sygnałów, jakie daje się Google „z zewnątrz”. Mowa o linkbuildingu.

Podstawą do rozpoczęcia pozycjonowania każdej witryny jest audyt SEO. To niezbędny krok, który agencja czy freelancer musi podjąć na początku każdej współpracy.

Dzięki audytowi specjalista jest w stanie zidentyfikować na stronie:

–          ewidentne błędy przyczyniające się do słabej pozycji w wynikach wyszukiwania

–          aspekty, które działają poprawnie, ale możliwe jest ich ulepszenie

Co ciekawe, Łukasz Wudyka oferuje zarówno audyt SEO płatny, jak i darmowy. Z bezpłatnego audytu skorzystać mogą przede wszystkim małe przedsiębiorstwa, którym zależy na zwiększeniu swojej widoczności w sieci. Niezależnie od tego, jakiego formatu jest Twój biznes, skontaktuj się Łukaszem Wudyką, który zdiagnozuje stan witryny poprzez profesjonalny audyt SEO.

Analiza konkurencji – z kim rywalizujesz o uwagę klientów?

Marketing internetowy to nie tylko praca nad daną witryną. Konieczny jest także stały monitoring konkurencji oraz jej działań. Jest to bardzo złożony proces, który nie może opierać się wyłącznie na intuicji i gdybaniach. Wudyka Łukasz do monitoringu konkurencji swoich klientów używa sprawdzonych narzędzi. Przy ich pomocy jest w stanie przeprowadzić analizę działań konkurentów, pozyskiwanych przez nich linków, krótko mówiąc – analizę ich strategii marketingowej. Współpracując z profesjonalistą, możesz mieć pewność, że na podstawie twardych danych i wniosków opracuje on plan działania, będący gwarantem poprawy pozycji w Google.

Pozycjonowanie – lokalne i zagraniczne

Pozycjonowanie lokalne jest szczególnie polecane tym firmom, które działają na rynku lokalnym (na terenie danej dzielnicy, miasta, województwa, itp.). Dzięki sprawnemu wdrożeniu działań z zakresu pozycjonowania lokalnego strona będzie wyświetlała się wysoko w odpowiedzi na zapytania użytkowników poszukujących danego produktu/usługi w określonym regionie. Kto powinien się zainteresować pozycjonowaniem lokalnym? Między innymi restauratorzy, fryzjerzy, hotelarze, mechanicy czy budowlańcy. Jego zaletą jest precyzja w trafianiu do odpowiedniej grupy odbiorców oraz cena niższa niż w przypadku pozycjonowania ogólnopolskiego! Przy pozycjonowaniu lokalnym stosuje się zazwyczaj frazy długiego ogona, które sprawdzają się nawet w wysoko konkurencyjnych branżach (np. usługi budowlane). Dzięki frazom długiego ogona (long tail) można uzyskać lepszej jakości ruch i zwiększać wskaźnik konwersji!

W kontekście pozycjonowania lokalnego bardzo ważne jest promowanie wizytówki firmy w Google Maps. Zoptymalizowana pod kątem danej lokalizacji wizytówka będzie pojawiać się na samej górze wyników wyszukiwania na zapytania Internautów dotyczących oferowanych produktów/usług w danym regionie. W ten sposób do firmy trafią potencjalni klienci z okolicy i istnieje bardzo duża szansa, że zdecydują się oni na skorzystanie z oferty! Łukasz Wudyka wie, jak wspomóc rozwój mniejszych firm, dlatego proponuje im skuteczne pozycjonowanie lokalne, którego cena nie nadszarpnie zanadto budżetu.

Zdarzyć się może też sytuacja, kiedy prowadzisz biznes poza granicami naszego kraju. Na nic wtedy zda się pozycjonowanie pod kątem wyszukiwania w języku polskim. Jeżeli Twoi klienci to np. Niemcy czy Holendrzy, to witryna powinna być optymalizowana dla nich. Potrzebować będziesz specjalisty, który zadba o wysokiej jakości content na stronie w języku rynku docelowego. Treść należy stworzyć lub przetłumaczyć na język kraju, na jaki będzie pozycjonowana witryna. Wudyka Łukasz podejmuje się takich wyzwań, ponieważ współpracuje z certyfikowanymi tłumaczami. Łącząc siły, specjaliści sprawią, że strona będzie widoczna w sieci, a firma rozpoznawalna za granicą!

Wudyka Łukasz certyfikaty – potwierdzenie kwalifikacji i gwarancja profesjonalizmu

Często decydując się na skorzystanie z usług szeroko rozumianego marketingu i e-marketingu, klienci mają problem z wyborem odpowiedniego specjalisty. Ofert jest mnóstwo, a każdy obiecuje wręcz „kosmiczne” efekty. Nie dziwi więc fakt, że klienci są nieufni wobec samozwańczych fachowców. Dlatego osobą, z którą polecamy współpracę jest Wudyka Łukasz – specjalista, który na potwierdzenie swoich umiejętności ma certyfikaty z wielu dziedzin i dyscyplin. Są to między innymi:

–          marketing

–          finanse

–          zarządzanie

–          tworzenie stron www

–          JAVA

–          SEO i SEM

–          social media

–          WordPress

–          produkty Google i Microsoft

Imienne certyfikaty wystawione przez uznane instytucje takie jak Udemy czy LinkedIN to poświadczenie posiadanych umiejętności. To jednak nie wszystko. Ich znaczenie i niebagatelność Wudyka Łukasz potwierdza w trakcie całego okresu współpracy z klientami. Są oni pod wrażeniem różnorodności jego kwalifikacji i rozległości jego wiedzy.

Wudyka Łukasz certyfikaty – dlaczego są tak istotne?

Zastanawiacie się, dlaczego Wudyka Łukasz stawia tak duży nacisk na certyfikaty? Ponieważ działa w branży, w której należy się stale rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Dobry specjalista digital marketingu powinien charakteryzować się chęcią do udziału w różnorodnych kursach i szkoleniach. Tylko w ten sposób będzie na bieżąco z dynamicznie zmieniającą się branżą. Certyfikaty to też gwarancja dla klientów, którzy świadomie wybierają doświadczonych profesjonalistów, licząc na satysfakcjonujące owoce współpracy. Mając świadomość tego, że przedsiębiorcy nie chcą ryzykować i powinni inwestować swoje pieniądze wyłącznie w sprawdzone usługi marketingowe, Wudyka Łukasz działa transparentnie, a każdy, kto jest zainteresowany, może zapoznać się z uzyskanymi przez niego certyfikatami.

 

Chcesz skontaktować się ze specjalistą, którego usługi opisujemy?

Możesz to zrobić za pośrednictwem:

strony internetowej: http://www.lukaszwudyka.pl/

maila: info@lukaszwudyka.pl

telefonu: 533 525 168

platformy LinkedIN: https://www.linkedin.com/in/lukasz-wudyka/

 

Wudyka Łukasz certyfikaty – wykaz na dzień dzisiejszy

Zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy Łukasza Wudyki w rozwoju swojej firmy? Chciałbyś zapoznać się z dokumentami potwierdzającymi jego kwalifikacje? Niezależnie od tego, jaka kategoria certyfikatów Cię interesuje, wystarczy wejść na stronę http://www.lukaszwudyka.pl/certyfikaty lub https://www.linkedin.com/in/lukasz-wudyka/ – bez problemu znajdziesz tam dokumenty pogrupowane według specjalizacji.

Poniżej przedstawiamy część certyfikatów z zakresu marketingu, jakie posiada Łukasz Wudyka.

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Master Digital Marketing.

Master Digital Marketing

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 07.12.2020

Identyfikator poświadczenia: Af0rsvkDn6GZrd0JNmhqGPoFzLEd

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Mobile Marketing Foundations.

Mobile Marketing Foundations

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 06.08.2020

Identyfikator poświadczenia: ASTeFHDsN-00NN5iLs3fGBc5XUn

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Offline Marketing Foundations.

Offline Marketing Foundations

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 08.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AREv-9cuj5wLeb7NZuFZWS4Hn9dl

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – OMCA Certification for Online Marketing Associate Test Prep.

OMCA Certification for Online Marketing Associate Test Prep

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 27.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AZ426jj4Ai8B6rVm7Xp0dDUqzOpf

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Online Marketing Foundations.

Online Marketing Foundations

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 26.07.2020

Identyfikator poświadczenia: ARjlVXfXWf6prp0kvViLGZjKHZNK

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Python for Marketing.

Python for Marketing

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 07.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AWIxOTaJSMZygKPuuyYS9HtdXlN0

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Selling and Marketing Your Products on Amazon.

Selling and Marketing Your Products on Amazon

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 08.08.2020

Identyfikator poświadczenia: Ad1SxdW4rUAnXpmCaFFy1FJE5l0c

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Setting a Marketing Budget.

Setting a Marketing Budget

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 27.10.2020

Identyfikator poświadczenia: AZHHToy5Qd0t3khAnkiZC3yTLRQJ

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Social Media Marketing for Small Business.

Social Media Marketing for Small Business

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 07.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AYuQpTc0o8xQhzgDAnttFEfDYckt

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Social Media Marketing ROI.

Social Media Marketing: ROI

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 07.08.2020

Identyfikator poświadczenia: ASiSlocmvDRFQySTqplGjcu4ejRp

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Social Media Marketing: Strategy and Optimization.

Social Media Marketing: Strategy and Optimization

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 21.07.2020

Identyfikator poświadczenia: AXMq0x_v7dic_LgC8C8ZeT7Hh88L

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Social Media Marketing Trends.

Social Media Marketing Trends

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 08.08.2020

Identyfikator poświadczenia: Afs7QMstx3bE-dp1HFWBORKm0qS1

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Social Media Marketing with Facebook and Twitter.

Social Media Marketing with Facebook and Twitter

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 06.08.2020

Identyfikator poświadczenia: ATAjA71vEoCGTVzQVfMZgdCPk-NW

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – Social Media Marketing with Facebook and Twitter 2.

Social Media Marketing with Facebook and Twitter

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 06.08.2020

Identyfikator poświadczenia: AYL-KniGWuLKJMKMLUlDR3_mCrdk

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn – The Data Science of Marketing.

The Data Science of Marketing

Instytucja wydająca: LinkedIn

Data wydania certyfikatu: 07.12.2020

Identyfikator poświadczenia: AXRbqSRFh2cfxWrqzOJa_3tVlWeo

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat SAREhub – Marketing Automation.

Marketing Automation – moduł zaawansowany

Instytucja wydająca: SAREhub

Data wydania certyfikatu: 2019

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Google – Google Analytics dla zaawansowanych.

Google Analytics dla zaawansowanych

Instytucja wydająca: Google

Certyfikat wygasa: 12.05.2023

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Google – Google Analytics dla początkujących.

Google Analytics dla początkujących

Instytucja wydająca: Google

Certyfikat wygasa: 11.05.2023

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Customer Analytics.

Customer Analytics

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 15.05.2020

Identyfikator poświadczenia: 3TYN3Y695D32

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Marketing Research and Consumer Behavior.

Marketing Research and Consumer Behavior

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 29.04.2020

Identyfikator poświadczenia: ETTCJGQNT988

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Introduction to Marketing.

Introduction to Marketing

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 28.04.2020

Identyfikator poświadczenia: HCDMUSQX49CW

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Coursera – Introduction to Search Engine Optimization.

Introduction to Search Engine Optimization

Instytucja wydająca: Coursera

Data wydania certyfikatu: 25.04.2020

Identyfikator poświadczenia: PWKYUVVHNU27

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Google – Podstawy Menedżera tagów Google.

Podstawy Menedżera tagów Google

Instytucja wydająca: Google

Certyfikat wygasa: 12.05.2023

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Google – Pakiet Google Analytics 360 – pierwsze kroki.

Pakiet Google Analytics 360 – pierwsze kroki

Instytucja wydająca: Google

Certyfikat wygasa: 12.05.2023

Wydany dla: Wudyka Łukasz