Wózki widłowe – używane, nowe i spalinowe w ofercie CWW Blum

Wózki widłowe to urządzenia, których nie można zastąpić w żadnym miejscu pracy – rola jaką odgrywają w transporcie ciężkich ładunków, przewozie towarów oraz paczek. Wykorzystywane są one w sklepach ogrodniczych, w magazynach budowlanych a także zakładach przemysłowych. Wachlarz ich zastosowań sprawia, że wózki widłowe spalinowe – nowe czy też używane, to sprzęt, w który naprawdę warto zainwestować. W Centrum Wózków Widłowych Blum koło Bydgoszczy oferowane są wózki widłowe spalinowe, którym w dniu dzisiejszym poświęcimy uwagę.

Wózki widłowe spalinowe – przeznaczenie

Wózki widłowe spalinowe posiadają silnik benzynowy i w przeciwieństwie do wózków elektrycznych nie są zasilane prądem. Urządzenia te, przez wzgląd na obecność silnika spalinowego, przeznaczone są do użytku zewnętrznego i do takowego są również przystosowane poprzez wyposażenie dodatkowe w postaci ogrzewanych kabin i elementów konstrukcyjnych niepodatnych na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych takich jak deszcze, mrozy czy też bardzo wysokie temperatury. Wózki widłowe spalinowe dostępne w asortymencie CWW Blum oferują duży zakres mocy pozwalający na przenoszenie ładunków o wadze sięgającej nawet 3,5 tony. Wybrane z nich mają napęd na cztery koła, co jeszcze bardziej wpływa na ich możliwości i zwiększa ich osiągi. Przez wzgląd na wymagania i tryb pracy tych urządzeń Centrum Wózków Widłowych Blum oferuje urządzenia najwyższej jakości wyprodukowane przez rzetelnych i powszechnie znanych producentów takich jak Toyota i Linde.

Wózki widłowe – nowe czy używane?

Wózki widłowe to maszyny, które nie należą do tanich zarówno w zakupie, jak i utrzymaniu. Wielu przedsiębiorców staje więc przed pytaniem, czy inwestować w wózki widłowe nowe, czy może jednak używane w zupełności spełnią ich potrzeby. Centrum Wózków Widłowych Blum przez wzgląd na prokliencką postawę stawia na rzetelne i sprawdzone rozwiązania w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu w CWW Blum dostępne są wózki widłowe używane po przeglądach technicznych wykonanych przez specjalistów gwarantujących ich pełną sprawność, a także nowe wózki widłowe dla tych, którzy cenią sobie świeżość i nienaganny wygląd urządzeń. Choć używane wózki widłowe mogą cieszyć się złą sławą to dzięki temu, że CWW Blum posiada doświadczenie nie tylko w dystrybucji, ale również naprawie wózków widłowych, oferuje on urządzenia w nienagannej kondycji, doskonale spełniające się w powierzonej im roli.

Wózki widłowe – Bydgoszcz siedzibą CWW Blum

Oferowane przez CWW Blum w mieście Bydgoszcz wózki widłowe to niezawodne urządzenia gwarantujące sprawność i wydajną pracę przez długie lata. Dzięki pochodzeniu z zakładów znanych i niezawodnych producentów wózki widłowe spalinowe dostępne w asortymencie Centrum Wózków Widłowych Blum są wyborem najlepszym z możliwych niezależnie od tego, czy poszukujesz wózków widłowych nowych czy używanych. Sprawdź ofertę Centrum Wózków Widłowych Blum i wybierz najwyższej jakości wózki widłowe dostępne na polskim rynku. Warto pamiętać, że poza zakupem w CWW Blum przeprowadzić można również przeglądy techniczne oraz naprawy wózków widłowych, które uległy awarii lub usterce.