USG Warszawa jak wygląda cennik ?

Większość chirurgów naczyniowych w Polsce pracuje w ramach ośrodka chirurgii naczyniowej. W zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania schorzeń naczyniowych pacjenci trafiają do jednego z trzech rodzajów ośrodków chirurgii naczyniowej:

– oddziały chirurgii naczyniowej w szpitalach klinicznych;

– prywatnych ośrodków chirurgii naczyniowej;

– oddziały chirurgii naczyniowej w szpitalach ogólnych lub poliklinikach.

Jakość i zakres usług świadczonych przez ośrodki chirurgii naczyniowej jest bardzo zróżnicowana, dlatego pacjenci muszą upewnić się, że wybierają ośrodek, który jest w stanie sprostać ich potrzebom. Sama niska cena nie powinna być dla nikogo wystarczającym kryterium wyboru ośrodka – w końcu mówimy tu o jego zdrowiu! Pacjenci, którzy chcą uzyskać poradę, gdzie znaleźć chirurga naczyniowego, mogą skontaktować się z Polskim Towarzystwem Chirurgii Naczyniowej (Polsk

towarzystwo Chirurgii Naczyniowej – Towarzystwo może udostępnić dane kontaktowe oddziałów chirurgii naczyniowej w Polsce.

– oddziały chirurgii naczyniowej w szpitalach ogólnych lub poliklinikach;

– oddział chirurgii naczyniowej w szpitalu klinicznym. Różnica w cenie pomiędzy prywatnymi a publicznymi ośrodkami chirurgii naczyniowej jest znaczna i może sięgać nawet 1300 zł za konsultację ambulatoryjną i zabieg (wykonywany w znieczuleniu miejscowym) https://chirurg-naczyniowy.warszawa.pl/cennik/ . Z tego powodu zalecamy, aby przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji pacjent poprosił o informacje na temat cennika w każdym ośrodku chirurgii naczyniowej, który bierze pod uwagę. Wynagrodzenie chirurga naczyniowego obejmuje:

– wstępną konsultację (w razie potrzeby ze skanowaniem ultrasonograficznym);

– diagnozę;

– obrazowanie naczyń krwionośnych, takie jak ultrasonografię lub naczyniową topografię komputerową;

– ocena czynników ryzyka naczyniowego. W Polsce chirurgia naczyniowa jest specjalizacją, co oznacza, że chirurdzy naczyniowi mogą leczyć pacjentów z problemami naczyniowymi, a także przepisywać leki i planować przebieg leczenia. Chirurg naczyniowy – gdzie szukać ośrodka? Gdzie szukać specjalisty od chorób naczyń? Gdzie znaleźć chirurga naczyniowego w Warszawie, Łodzi, Krakowie… itd