W świecie innowacji: outsourcing badań i projektów naukowych

Dlaczego Twoja firma powinna zlecać projekty badawcze i analityczne na zewnątrz? Ostatecznie jest to kwestia liczb.

Jeśli firma która mówi wykonujemy badania naukowe SajTom może:

  • zmniejszyć twoje wydatki
  • zwiększyć wydajność
  • tym samym poprawić wynik finansowy

lepszym rozwiązaniem może być pytanie, dlaczego jeszcze do tej pory nie zleciłeś badań i analiz specjalistom?

W ciągu ostatnich lat takie firmy pomogły już wielu klientom w projektach badawczych i analitycznych w naprawdę wielu branżach. Pozwól im na to, by wyjaśnili ci dokładnie, w jaki sposób mogą obniżyć twoje wydatki, kiedy zlecisz im projekt badań i analiz. Poniżej na dobry początek znajdziesz główne zalety outsourcingu projektów badawczych i analitycznych.

Obniż obciążenie płacami

Jak już zapewne wiesz, lista płac jest największym wydatkiem większości projektów badawczych i analitycznych. Zatrudnienie odpowiedniej liczby specjalistów w dziedzinie badań może być trudnym zadaniem. Jeśli zatrudniasz zbyt mało, możesz stracić termin. Jeśli zatrudniasz zbyt wiele, będziesz miał bezczynnych pracowników wysysających twoje dochody.

Firmy oferujące badania zwykle stawiają na taki model który pozwala im dostosować się do zmieniających się potrzeb wszystkich klientów. Jeśli wymóg konkretnego projektu badawczego lub analitycznego wymaga dodatkowego wysiłku, mogą naprawdę łatwo wprowadzić zespół badawczy ds. wsparcia, który pomoże w projekcie, dopóki wymagania nie powrócą do normy. I odwrotnie, jeśli projekt badawczy zostanie wstrzymany lub czeka na dodatkowe zasoby, mogą w jednej chwili ograniczyć zlecony do tego zadania zespół badawczy, aby zminimalizować ogólne wydatki.

Zapewnia to nie tylko dotrzymanie terminu, ale także pozwala obniżyć ostateczny koszt naszych usług dla ich klientów, zapewniając w ten sposób rozwiązanie outsourcingowe, które jest bardziej terminowe i opłacalne, w porównaniu z zatrudnianiem w firmie zespół pełnoetatowych specjalistów ds. badań.

Zapewniona jakość

Oprócz wynajęcia naprawdę utalentowanej i elastycznej kadry badawczej, w firmach oferujących wykonanie badań na zlecenia wdraża się zwykle cały szereg rygorystycznych protokołów kontroli jakości w każdym z tych projektów badawczych i analitycznych. Procedury te zostały opracowane w ciągu wieloletnich doświadczeń zebranych sugestii i komentarzy zebranych od ich klientów oraz z opinii zespołów zarządzających, którym też można zaufać.

Uzyskanie dostępu do najwyższej jakości usług po niskich kosztach

Dzięki każdemu nowemu projektowi badawczemu i analitycznemu, który zostaje podjęty, specjaliści Ci dowiadują się więcej o tym, jak zapewnić swoim klientom najwyższej jakości usługi badawcze przy jednoczesnym utrzymaniu ogólnych kosztów na niskim poziomie. Nieustannie dążąc do usprawnienia oferowanego procesu w zakresie:

  • zapewnienia jakości
  • zapobiegania błędom / nieścisłościom
  • zapewnienia szybkiej realizacji projektów

Takim firmom udało się to, że mogą fantastycznie sprostać wymaganiom badawczym wszystkich swoich klientów. W tych firmach potrafią zaoferować naprawdę elastyczne usługi badawcze dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. Wynajmowany zespół badawczy przechodzi ciągłe szkolenia, aby zapewnić swoim klientom efektywne usługi.

Dlaczego coraz więcej firm decyduje się na outsourcing badań i zleceń naukowych?

Istnieje w dzisiejszych czasach, w niemal każdej branży nieunikniona potrzeba wprowadzenia różnorodności myśli nie tylko po to, by stawić czoła wyzwaniom, ale także aby pozostać na czele zglobalizowanego rynku, nie kopiąc dziury w budżecie przedsiębiorstwa na badania i rozwój. Kiedy zmiana na rynku jest znacznie szybsza niż postęp wewnątrz przedsiębiorstw, ważne jest, aby firmy były na bieżąco, wykorzystując własność intelektualną i otwarte usługi innowacyjne. Naukowcy mogą pomóc w ograniczeniu wewnętrznych wysiłków badawczo-rozwojowych, odciążając cię od angażowania się w czasochłonne i wyczerpujące procesy badawczo-rozwojowe. Dostawcy usług mogą pomóc w zachowaniu bezpieczeństwa własności intelektualnej, a także zachęcać do otwartych innowacji, aby pokonać konkurencję.

W firmach oferujących badania i projekty naukowe na zlecenie jest obecny zwykle naprawdę wykwalifikowany zespół, który składa się z naukowców zajmujących się danymi, ekspertów merytorycznych, analityków prawnych i specjalistów z branży, którzy zapewniają pełne spektrum własności intelektualnej i otwartych usług innowacyjnych, aby pomóc firmom które chcą skorzystać z ich usług w adresowaniu mniej lub mniej zbadanych obszarów. Tego rodzaju kompleksowe usługi badawcze, wycena ekonomiczna i certyfikowane procesy bezpieczeństwa danych sprawiają, że takie firmy stają się w dzisiejszych, nowoczesnych czasach naprawdę idealnym partnerem serwisowym.

Począwszy od ogólnych usług badawczych, aż po specjalistyczne badania dotyczące konkretnego segmentu, w tym wszystkim zapewnia się wyjątkową kombinację wieloletniej wiedzy z najnowszymi możliwościami badawczymi, aby każda firma miała możliwość pomóc globalnej klienteli o zróżnicowanych wymaganiach. Ci sami, pracujący w tych zespołach badawczych analitycy:

  • wykonują badania patentowe
  • określają możliwości związane z opatentowanymi i nieopatentowanymi informacjami
  • badają dane, które mogą być warte wydania poprzez otwarte innowacje

Są to naprawdę unikalne i szczegółowe usługi w zakresie własności intelektualnej i otwartych innowacji które pomagają firmom z różnych branż podejmować lepsze decyzje, wzmacniać badania i zwiększać rozwój firmy.

Wybierając firmę do badań warto zwrócić uwagę na to, by prezentowała wymagane zrozumienie projektu, aby zapewnić przestrzeganie terminów i oferowanie jakościowych i opłacalnych usług, które przekraczają oczekiwania. Każdy projekt jest wyjątkowy i dlatego wybrana firma powinna być tą która potrafi opracować strategiczne podejście do realizacji projektu. Na bardziej ogólnym poziomie są to usługi w zakresie własności intelektualnej i otwartej innowacji które są zgodne z wypróbowanym i przetestowanym procesem dla każdego projektu, który podejmujemy nawet jeśli jest tak skomplikowany jak Fotokataliza badania i projekty .