Cyfrowe urządzenie magazynujące – Twoim sposobem na skuteczną reklamę!

Czy wiesz, że większość ludzi chciałaby robić z tobą interesy, jeśli podarujesz im pendrive z logo? Co to jest pendrive? Cyfrowe urządzenie magazynujące, które może być używane do przechowywania i przesyłania danych z komputera i innych gadżetów mobilnych i może być podłączone przez port USB.

Znaczenie korzystania z dysków flash

Podarowanie pendrive’a potencjalnym klientom pomoże stworzyć dobre wrażenie o Twojej marce. W rzeczywistości, ostatnie badania dowiodły, że promocyjne pendrive’y dominują nad innymi markowymi produktami ze względu na swoją użyteczność. Poza tym prawie każdy potrzebuje teraz lub używa pendrive’a do przechowywania plików i przesyłania danych. Dawno minęły czasy, kiedy dyskietki i cd były najlepszą opcją do takiego przechowywania plików.

Przywitaj się z nową erą cyfrową!

To samo dotyczy branży biznesowej. Nie masz gwarancji, że to, co jest teraz, pozostanie hitem w ciągu najbliższych kilku lat. Dlatego musisz nadążać za dzisiejszą, szybko zmieniającą się erą i dołożyć dodatkowych starań w swoich działaniach marketingowych. Jak możesz to robić? Z czymś tak małym jak pendrive. Jeśli nadal nie jesteś przekonany do korzystania z technologicznych specjalnych produktów reklamowych, takich jak promocyjne pendrive’y USB, zapnij pasy! Zaprezentujemy najpopularniejsze typy napędów pamięci usb i sposoby ich wykorzystania do celów promowania marki.

Skórzane dyski USB jako prezent firmowy

Można by pomyśleć, że markowy pendrive nie ma tak naprawdę wiele do zaoferowania poza możliwościami technicznymi. Cóż, te kompaktowe przedmioty to coś więcej niż tylko urządzenie do przechowywania. Oferują wiele kreatywnych zastosowań, takich jak pomysł na prezent firmowy. W szczególności skórzane pendrive’y to doskonały pomysł na prezent, gdy chcesz szczerze podziękować swoim ciężko pracującym pracownikom. Załaduj je wstępnie z GIF-em lub listem z podziękowaniami, aby Twoi odbiorcy mogli go zobaczyć, gdy tylko podłączą dysk. Takie postępowanie nie tylko doda rozmachu Twojej firmie, ale także sprawi, że odbiorcy będą o Tobie myśleć.

Definicja GIF: Format wymiany grafiki (GIF) to format obrazu bitmapowego używany do animowania obrazów online. Ten format wykorzystuje bezstratną kompresję, która nie pogarsza jakości obrazu.

Pamięci USB w formie karty kredytowej jako wkładka reklamowa

Nie możesz wymyślić wyjątkowego sposobu, aby pokazać potencjalnym klientom, jak wygląda Twoja firma? Porzuć myśl o wysyłaniu poczty elektronicznej i zamiast tego korzystaj z tradycyjnych pendrive’ów. Rozważ wysyłanie ich i włóż promocyjną pamięć USB do koperty lub paczki. Bezpośrednie e-maile z prezentami technicznymi, takimi jak pendrive’y w kształcie karty kredytowej, pozwalają Twojej firmie na udostępnianie ekskluzywnych treści. Możesz przechowywać swoją ofertę produktów, przegląd firmy, firmowe wideo lub prezentację sprzedaży na urządzeniu. Kto wie, Twój pendrive może wzbudzić zainteresowanie Twoich potencjalnych klientów i sprawi, że zaakceptują Twoją propozycję!? Warto spróbować!