Kurs na suwnice – zdobądź uprawnienia UDT w Centrum Szkolenia w Krapkowicach

Kurs na suwnice w Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach to kompleksowy zestaw szkoleń zgodnych z obowiązującym programem zatwierdzonym przez Urząd Dozoru Technicznego. Podczas szkolenia przyszli operatorzy suwnic nabędą niezbędną wiedzę i umiejętności do obsługi tych maszyn. Po zakończeniu kursu i zdaniu egzaminu państwowego pod nadzorem komisji UDT przyznane zostają uprawnienia pozwalające zostać operatorem suwnic. Dlatego też z kursu suwnice może skorzystać każdy – zarówno osoba bez doświadczenia zawodowego jak i pracownicy chcący podnieść swoje kwalifikacje.

Uprawnienia na suwnice – szybko i w przystępnej cenie

W Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach zdobędziesz specjalistyczne uprawnienia UDT w niewielkim nakładzie czasowym za niewielkie pieniądze. Kurs na suwnice ma za zadanie jak najlepiej przygotować kursanta do egzaminu, który nadzorowany jest przez Urząd Nadzoru Technicznego oraz do wykonywania zawodu na stanowisku operatora suwnic. Podczas szkolenia doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy przekażą wiedzę, dzięki której kursant dowie się jak:

  • doskonale oszacować masę ładunku, 
  • dobrać zawiesia,
  • wyznaczyć trasę transportu,
  • obsłużyć suwnicę zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Po uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu uczestnik zdobywa uprawnienia UDT do obsługi suwnic w jednym z następujących zakresów:

  • suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczenia,
  • suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia.

Kurs na wózki widłowe – przygotuj się do egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego

Jednym z najpopularniejszych urządzeń spotykanym w wielu dziedzinach przemysłu są wózki widłowe. Warto posiadać uprawnienia do obsługi tych pojazdów, ponieważ pracodawcy chętniej przyjmują ludzi z takimi umiejętnościami. W CSZ posiadamy w ofercie szkolenie na wózki widłowe, po którym będziesz wykwalifikowany w obsłudze wózków zdalnie sterowanych, a także specjalizowanych. Nasz kurs to oferta korzystna czasowo i finansowo. Zyskujesz gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług prowadzonych w bezpieczny i profesjonalny sposób.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń, które pozwolą Ci podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Zapewniamy kompleksową realizację usług wraz z wypełnianiem wymaganej, przez urzędy, dokumentacji. Masz nasze wsparcie od rozpoczęcia kursu aż po uzyskanie odpowiednich uprawnień – w CSZ w Krapkowicach dobro naszych kursantów stawiamy na pierwszym miejscy.