Torba wielorazowa z nadrukiem

Ekologiczne podejście i dbanie o środowisko to aktualny priorytet, jaki powinien być postawiony każdemu. Zamiana powszechnego plastiku na torby bawełniane to idealny sposób na zmianę nawyków i postawienie małego kroku w kierunku oczyszczenia planety. Torby ekologiczne nie tylko chronią środowisko, ale pięknie się prezentują. Szerokie zastosowanie toreb wielokrotnego użytku pozwoli na wykorzystanie ich jako siatki podczas zakupów lub letniej formy torebki.

Macma Polska najlepsze gadżety reklamowe w swojej ofercie posiada wiele produktów, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Smycze, długopisy, torby to tylko niektóre produkty, jakie mogą zostać opatrzone indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem z logo firmy. Wysoko estetyka oraz dostępność kolorów nada gadżetom niepowtarzalny charakter.

  • Torba bawełniana z nadrukiem
  • Torby bawełniane – wiele zastosowań
  • Torba bawełniana wielorazowa

Torba bawełniana z nadrukiem

Torby materiałowe z nadrukiem to doskonałe gadżety reklamowe, które można wykorzystać jako materiały promocyjne swojej firmy. Poprzez zamieszczenie logo na płótnie lub hasła reklamowego, torba wielkorazowa z logo może służyć jako nośnik reklamowy w każdym miejscu i o każdej porze. Wystarczy, że klient posiadający gadżet będzie go używać podczas zakupów lub wycieczek, a symbol reklamowy naszej firmy będzie widoczny, bez konieczności wykupowania miejsc na bilbordach, ramach plakatowych. Wykorzystując torby bawełniane, można ponieść koszt tylko za jeden produkt mający rozpropagować markę, oszczędzając tym samym fundusze.

Torby bawełniane – wiele zastosowań

O ile plastikowe reklamówki ze względu na ich wytrzymałość wykorzystać możemy tylko raz, to materiałowe torby mogą służyć nam przez wiele lat. Wyposażone w wytrzymałe, mocne uszy pozwalają na transportowanie ciężkich zakupów podczas wizyty w sklepie. Bawełna, z której wykonane są torby, idealnie sprawdza się do transportu warzyw i owoców, a ze względu na strukturę materiału, sprawdzi się również w postaci worka na przechowywanie pieczywa w domu.

Torba z nadrukiem jako najlepszy nośnik reklamy

Torba z nadrukiem nie tylko prezentuje się niezwykle efektownie, przyciągając wzrok każdej napotkanej osoby, to dodatkowo dzięki niezwykle wytrzymałemu, ale i cienkiemu materiałowi, jest niezwykle kompaktowa, co powoduje, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Bez problemu można ją schować do torebki, a nawet kieszeni i mieć przygotowaną na ewentualne wypady do sklepu i większe zakupy. Wszyte, długie uszy pozwolą wygodnie założyć torbę na ramię. Duży nadruk efektownie prezentuje logotyp firmy, dzięki czemu torba bawełniana staje się chodzącą reklamą dla każdego biznesu! Jeśli nie masz pomysłu na uniwersalny upominek reklamowy dla swoich klientów postaw właśnie na taką torbę z logo.

Polecamy:
Biura do wynajęcia na Wilanowie – bliżej niż myślisz