Tarchomin – mieszkania od dewelopera chętnie wybierane przez klientów

Zakup własnego mieszkania to decyzja, która powinna być zawsze bardzo dokładnie przemyślana. Obecnie wśród chętnie wybieranych nieruchomości w Warszawie znajdują się te zlokalizowane na Tarchominie. Jakie zalety mają mieszkania na osiedlu Tarchomin?

 

Tarchomin lubiany przez deweloperów i klientów

Warszawski Tarchomin to osiedle mieszkaniowe zlokalizowane na terenie Białołęki – jednej z dzielnic Warszawy położonej po prawej części Wisły. Białołęka jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych punktów w mieście, w którym powstają nowe inwestycje mieszkaniowe. Wśród nich wiele zlokalizowanych jest także na Tarchominie.

 

Tarchomin ma kilka ważnych atutów, które powodują, że obecnie jest on często wybierany przez klientów. Warto wskazać przede wszystkim na przystępne ceny nieruchomości, ale również na dobrze rozbudowaną infrastrukturę, sieć połączeń komunikacyjnych, dostępność zieleni zachęcającej do wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

Mieszkania od dewelopera na Tarchominie

Dostępne w katalogach deweloperów mieszkania w Tarchominie wyprzedają się w szybkim tempie – jeszcze zanim rozkręcą się prace budowlane. To świadectwo dużego zainteresowania nieruchomościami na tym osiedlu.

 

Gdy chodzi o Tarchomin mieszkania znajdujące się w ofertach firm deweloperskich to szeroka gama różnych metrażów, rozkładów oraz standardów wykończeniowych, wśród których każdy zainteresowany może wybrać dla siebie najkorzystniejszą opcję.

 

Ceny mieszkań na Tarchominie w Warszawie

Koszty związane z zakupem nieruchomości na Tarchominie są związane głównie z ich lokalizacją, metrażem oraz ze stanem. W przypadku mieszkań deweloperskich ceny na ogół są nieco wyższe niż w przypadku lokali z drugiej ręki.

 

Przykładowe ceny mieszkań na Tarchominie w Warszawie:

  • 735 tysięcy złotych – 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 73 metrów kwadratowych
  • 509 tysięcy złotych – 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 53 metrów kwadratowych
  • 379 tysięcy złotych – 1-pokojowe mieszkanie o metrażu 35 metrów kwadratowych

 

Aktualne ceny mieszkań położonych na Tarchominie można sprawdzić na stronach firm deweloperskich i na portalach z ogłoszeniami.