Pudełka do dostarczania poczty

packhelp-740x393 (1)

Jesteśmy internetowym serwisem Packhelp, w którym możesz samodzielnie zaprojektować opakowanie z nadrukiem w małych i dużych nakładach. 

Projektowanie

Proces odbywa się przez naszą aplikację lub na dielinie. Opracowana aplikacja jest prosta w użytkowaniu. Nie wymaga specjalnych umiejętności. Klient postępuje zgodnie z instrukcją, uruchamia ponadto swoją wyobraźnię i kreatywność, wybierając rodzaj opakowania, jego koloryt, nadruk, grafikę itp. Dla bardziej doświadczonych użytkowników uruchamiamy specjalnie zaprojektowane linie, które umożliwiają tworzyć projekty przy użyciu ulubionych przez klienta aplikacji i narzędzi.

Zamówienie

U nas możesz składać zamówienie od 30 pudełek. Czas realizacji zamówienia to 14 dni. Płacisz wybranym sposobem.

Nasi klienci

Swoją ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych sklepów oraz firm, których produkty mają już swoją markę lub chcą ją wypromować.

Oferta pudełek pocztowych

Są to skrzynki pocztowe. Wśród nich proponujemy:

  • Eco White. To pudełka z czarnym nadrukiem białej tekurze. Ten minimalistyczny styl wyróżnia opakowanie spośród innych. Tektura naszych skrzynek jest z jednej strony wybielona. Zewnętrzny kolor kontrastuje z szarym wnętrzem. Ta kolorystyka umożliwia tworzenie wzorów i nadruków z logo firmy lub nazwą produktu. Materiałem do tych skrzynek pocztowych jest trójwarstwowa tektura falista: ( flet E, wysokość fletu ca 2mm, gramatura 340 g/m2) lub ( flet B, wysokość fletu ca 3 mm, gramatura 450 g/m2). Produkowane w 12 rozmiarach. Skrzynki Eco White mają poręczne zamknięcie, które znakomicie zabezpiecza przed otworzeniem i uszkodzeniem w czasie transportu.
  • Eco. To opakowanie proste i minimalistyczne. Szary karton z nadrukiem tworzy naturalny i estetyczny wygląd. Ten rodzaj skrzynki pocztowej wykonany jest z ekologicznej tektury. Brak tutaj dodatkowych warstw papieru i pigmentów. To trójwarstwowa tektura falista ( flet E, flet B), która zapewnia doskonałą ochronę produktu przy zachowaniu niskiego ciężaru opakowania. Dostępne w 12 rozmiarach. Klapy i skrzydełka pudełka zabezpieczają przed otwarciem i odkształceniem.
  • Pełny kolor. Te pudełka pocztowe są znakomitym rozwiązaniem dla projektów złożonych. Kolorowy odcisk na białej warstwie pudełka daje znakomity efekt. W tej opcji można dobrać błyszczącą lub matową folię lub biały kolor w wewnątrz pudełka. Skrzynki pocztowe w pełnej kolorystycznej wersji mogą posiadać dodatkowe wykończenia. Produkt dostępny w 12 rozmiarach. Materiał stanowi tektura falista.
  • Pudełka wysyłkowe Eco wykonane są z grubszej i bardziej wytrzymałej tektury falistej. Dostępne od 26 do 240 litrów w sześciu rozmiarach. W zależności od rozmiaru stosujemy karton trójwarstwowy B flute lub EB flute.  Świetnie sprawdzają się w przewozach kurierskich. Są wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu. Na tych pudełkach pocztowych można umieścić spersonalizowany  nadruk  ( Logo firmy, dane kontaktowe, etykietę produktu).

Zobacz ofertę na packhelp boxes i zaprojektuj własne opakowania dla swojej firmy.