Program partnerski dla instalatorów

Office folder with inscription Partners.

Junkers uruchamia system partnerski!

Firma Junkers, najpopularniejszy producent podgrzewaczy do wody w łazience oraz innych produktów sanitarnych, uruchomił swój program partnerski dla wszystkich instalatorów, którzy montują urządzenia właśnie tej marki. Zasady są bardzo proste i czytelne, więc żaden fachowiec nie powinien mieć problemu z dołączeniem do takiego przedsięwzięcia, jakie oferuje firma Junkers.

W celu dołączenia do wspomnianego już programu wystarczy założyć konto na platformie internetowej firmy Junkers a następnie rejestrować na nim wszystkie instalowane urządzenia tejże marki. Za każde zamontowane urządzenie będziemy otrzymywać punkty, które naturalnie w późniejszym czasie możemy wymienić na nagrody. Programy partnerskie coraz częściej spotykane są nie tylko na rynku spożywczym, czego Junkers jest najlepszym przykładem.

Junkers zaprasza do udziału w swojej inicjatywie wszystkie osoby fizyczne oraz firmy, które zajmują się instalacją urządzeń ich marki. Doskonale widać, że systemy lojalnościowe nie są dla tego przedsiębiorstwa nowością, gdyż na każdym etapie programu jego uczestnikom towarzyszy wirtualny instalator o imieniu Emil, który oprowadza użytkownika po programie.

Największymi zaletami wspomnianego programu są proste i jasne zasady oraz bardzo atrakcyjne nagrody. Firma oferuje takie nagrody, jak chociażby przejażdżka Lamborghini Gallardo czy loty w tunelu aerodynamicznym. Oczywiście to nie wszystko, gdyż katalog nagród będzie systematycznie uzupełniany w czasie trwania inicjatywy. Co ciekawe, ważność punktów za każde zarejestrowane urządzenie wynosi 24 miesiące, dzięki czemu nagrody możemy odbierać przez 2 lata.

To jednak nie wszystko, gdyż każdy z uczestników posiada określony status, który jest nadawany na podstawie spełnienia określonych warunków. Konta użytkowników będą co miesiąc weryfikowane celem sprawdzenia takiego statusu, jaki może ulegać zmianom. Im wyższy status tym można zdobyć więcej punktów za każde zarejestrowane urządzenie. Doskonale widać, że cały program jest bardzo dobrze przemyślany i mobilizuje jego uczestników nie tylko do działania, ale również świetnej zabawy, jaką może doświadczyć chociażby przejażdżka świetnym sportowym pojazdem.