Popularny system CRM działający w chmurze

Zainteresowanie systemami CRM rośnie z każdym rokiem, ponieważ coraz więcej firm zaczyna dostrzegać korzyści płynące z używania takich platform. Wdrażając Sales Cloud można osiągnąć większe zyski, bez potrzeby zatrudniania dodatkowych pracowników. Rozwiązanie znacznie ułatwia i przyspiesza pracę, co przekłada się na większą wydajność. W dodatku Salesforce pozwala na dodanie integracji z wieloma istniejącymi programami.

  1. Rozwiązanie oferowane przez Salesforce
  2. Co to jest Sales Cloud?
  3. Na czym polega marketing cloud?

Niezależnie więc od tego, czy firma chce zwiększyć sprzedaż, budować relacje z klientami, czy po prostu usprawnić codzienną pracę, Salesforce service wykorzystujący marketing cloud na pewno pozwoli uzyskać świetne wyniki.

Rozwiązanie oferowane przez Salesforce

Firma Salesforce stworzyła jeden z najpopularniejszych systemów CRM, który sprawdza się w wielu różnych branżach. Dzięki temu, że całą platformę salesforce obsługuje się w chmurze, nie trzeba się martwić o utratę danych, samodzielne tworzenie kopii zapasowych ani o zabezpieczanie serwerów znajdujących się w firmie. Dodatkowo Salesforce developer oferuje dużą ilość aplikacji, z których skorzystają przede wszystkim pracownicy zajmujący się sprzedażą i marketingiem. To sprawia, że można w krótkim czasie poprawić jakość oferowanych usług, a pracownicy mają dostęp do potrzebnych informacji praktycznie na każdym urządzeniu i w dowolnym miejscu. W czasach, gdy coraz więcej osób pracuje zdalnie lub hybrydowo, ma to ogromne znaczenie.

Co to jest Sales Cloud?

Dzięki Sales Cloud można skutecznie zarządzać leadami, a co za tym idzie generować większe przychody. W dodatku nie trzeba ryzykować, że po zakupie oprogramowanie nie spełni oczekiwań klienta, bo w dowolnym momencie można zajrzeć na stronę Salesforce i skorzystać z wersji demonstracyjnej. Przedstawiciel firmy będącej strategicznym partnerem Salesforce pomoże w dobraniu odpowiednich rozwiązań, co usprawni procesy biznesowe i zwiększy zyski z e commerce.

Na czym polega marketing cloud?

Bardzo przydatnym narzędziem jest również marketing cloud, który przyda się działom marketingu. Usługa obejmuje duży wybór dedykowanych aplikacji, dzięki którym można lepiej określić grupę klientów i mierzyć skuteczność przeprowadzanych kampanii. Dostęp do tej funkcjonalności można uzyskać niezależnie od tego, czy ktoś działa w modelu B2C, czy B2B. To sprawia, że z rozwiązań Salesforce korzystają zarówno małe, średnie, jak i największe firmy zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.