10 pomysłów na świąteczne kosze prezentowe

Kosze z prezentami świątecznymi to doskonały sposób na pokazanie klientom, partnerom lub członkom zespołu, ile znaczą dla Twojej firmy. W rezultacie znajdziesz mnóstwo różnych dostępnych opcji. Dzięki temu możesz łatwo znaleźć prezenty, które będą dopasowane dla każdej osoby na liście.

10 pomysłów na świąteczne kosze prezentowe

Na przykład dostępne są kosze prezentowe z mięsami, serami, winami i nie tylko. Zapoznaj się z naszymi najlepszymi propozycjami na kosze na zestawy świąteczne, które możesz podarować osobom z Twojej listy w tym roku.

Pomysł na prezentowy świąteczny kosz #1 przystawki

Zapewnij swoim klientom lub współpracownikom zabawne przekąski lub przystawki na świąteczne spotkania w tym sezonie, korzystając z pudełka zawierającego:

  • wołowinę,

  • ser,

  • krakersy.

Pomysł na prezentowy świąteczny kosz #2 wołowina

Możesz też postawić na zestaw świąteczny, który zawiera sześć steków w różnych kawałkach, które są zapakowane w pudełka i gotowe do przygotowania na pyszny posiłek.

Pomysł na prezentowy świąteczny kosz #3 sery

Ser może być idealnym prezentem dla gospodarzy lub dodatkiem do koszy upominkowych dla tych, którzy lubią się bawić. Postaw na kosz prezentowy na święta dla kontrahenta, który obejmuje kilka odmian serów i krakersów.

Pomysł na prezentowy świąteczny kosz #4 małe co nieco

Jeśli chcesz dać ludziom wszystkiego po trochu, postaw na świąteczny asortyment prezentów któey obejmuje całe mnóstwo:

  • sera,

  • mięsa,

  • przekąsek,

  • pasztetów i past do smarowania.

Pomysł na prezentowy świąteczny kosz #5 ser i wino

Daj swoim klientom lub partnerom dobrze dopracowany kosz na prezenty, kupując taki, który jest pełen zarówno wina, jak i sera. Będą zachwyceni!

Pomysł na prezentowy świąteczny kosz #6 wino i smakołyki

Dla entuzjastów wina z Twojej listy, taki prezentowy kosz na wino będzie doskonały, bo zawiera wina (polecamy kalifornijskie) oraz przekąski, takie jak czekolada i popcorn.

Pomysł na prezentowy świąteczny kosz #7 dla piwosza

Ten podarunkowy kosz na wino może zawierać całe mnóstwo różnych odmian zamiast przekąsek, a z odpowiednia ilością może nawet służyć jako rodzaj winnego kalendarza adwentowego.

Pomysł na prezentowy świąteczny kosz #8 dla prawdziwego mężczyzny

Jeśli szukasz naprawdę męskiego kosza na prezent, postaw na taki, który zawiera kilka odmian piwa, a także przekąski, takie jak orzeszki ziemne i popcorn.

Pomysł na prezentowy świąteczny kosz #9 w moskiewskim stylu

Zapewnij członkom zespołu lub klientom łatwy sposób na delektowanie się koktajlami dzięki tej skrzynce na prezenty, która zawiera wszystko, czego potrzebują do moskiewskich imprez.

Pomysł na prezentowy świąteczny kosz # 10 Bourbon

Dla fanów burbona w Twoim biurze takie pudełko prezentowe będzie doskonale pasować, szczególnie umieścisz w nim kilka różnych odmian do wypróbowania.

Oczywiście to tylko inspiracje, które doskonale pokazują, jak wielkie masz możliwości, jeśli chodzi o zestawy prezentowe w koszach na święta Bożego Narodzenia. Skorzystaj z nich i spraw komuś radość, tworząc dobry punkt wyjściowy do interesów w nadchodzącym Nowym Roku.