Plastikowe kubki z logo- opłacalna inwestycja?

Dziesięć czy dwa lata temu nikt nie myślał o wpływie plastikowych i papierowych kubków do kawy na środowisko. Zwykliśmy codziennie napić się kawy na wynos, nie myśląc o planecie, na której żyjemy. Dzisiaj jednak drastycznie się zmieniło. Kiedy sprawy zaczęły się pogarszać, a szkody stały się oczywiste, jesteśmy już bardziej świadomi naszych działań.

W związku z tym wielu z nas zaczęło nosić przy sobie kubki plastikowe wielokrotnego użytku zamiast kupować papierowe na co dzień. Co więcej, wiele kawiarni chętnie przygotuje nam kawę i napełni nią kubki plastikowe do napoi wielokrotnego użytku. Coraz więcej osób kupuje te ekologiczne kubki do kawy.

Ale co to wszystko ma wspólnego z twoim biznesem? Może jeszcze nic, ale to może ci bardzo pomóc. Korzyści płynące z wielokrotnego użycia promocyjnych kubków do kawy czy zimnych napojów jakie znajdziesz tutaj http://www.ajk-opakowania.eu są wielorakie i powinieneś jak najlepiej wykorzystać je, aby poprawić sprzedaż i ekspozycję marki.

Oto dlaczego kubki dla gastronomii wielokrotnego użytku promocyjne stanowią doskonałe narzędzie marketingowe!

Jednorazowe kubki plastikowe – długoterminowa inwestycja?

Wielokrotnego użytku kubki do kawy są bardzo trwałe, co czyni je świetnymi gadżetami promocyjnymi dla każdej kampanii marketingowej. Po zakupie wystarczającej ilości z hurtowni kubków nie będziesz musiał kupować więcej w najbliższym czasie. Podczas gdy niektóre inne produkty promocyjne, takie jak drukowane karteczki samoprzylepne lub tanie długopisy reklamowe, mogą zostać szybko zużyte lub utracone, z pewnością nie jest tak w przypadku kubków wielokrotnego użytku.

Pomyśl o tym – czy masz filiżankę do kawy wielokrotnego użytku? Jeśli tak, spróbuj zapamiętać, kiedy ją dostałeś. To było tak dawno temu, że nawet nie pamiętasz dokładnego czasu. To jedna z kluczowych zalet promocyjnych kubków do kawy – będą one działać przez wiele lat, nawet jeśli używamy ich każdego dnia.

Ponadto niektóre popularne kubki do kawy wielokrotnego użytku mają solidną jakość, zwłaszcza jeśli są markowe. Ludzie niechętnie wydają na nie dużo pieniędzy. W rzeczywistości uwielbiają otrzymywać takie produkty promocyjne za darmo, co może wyraźnie działać na twoją korzyść.

Wiadomości, których nie można ignorować

Rozejrzyj się – niestandardowe, wielokrotnego użytku kubki do kawy są wszędzie. Widzisz tuzin rano, idąc do pracy. A następnie dwa lub trzy razy więcej w swoim miejscu pracy. Ludzie coraz częściej przyzwyczajają się do noszenia kubków wielokrotnego użytku, co jest dobrą wiadomością dla Twojej firmy.

Drukując coś na tych dobrej jakości kubkach, upewnisz się, że Twoja marka i wiadomość pojawiają się na świecie każdego dnia. Co więcej, większość osób ma w rękach filiżanki z kawą, które wyświetlają Twoją wiadomość w linii prostej.

Wyobraź sobie podróż, którą codziennie odbywa kubek wielokrotnego użytku. Od domu, przez lokalną kawiarnię i transport publiczny, do biura i stołówki w pracy, a następnie do transportu publicznego i tak dalej. Teraz wyobraź sobie, ile osób będzie miało okazję przyjrzeć się kubkowi z wiadomością, którą zdecydujesz się na nim wydrukować.

Jedno jest pewne – trudno będzie zignorować te wiadomości.

[TB]