Pasja i wiedza na temat nieruchomości – jak dzieli się nimi ekspertka Anna Strzelczyk?

Nikogo nie trzeba przekonywać, że dom to zdecydowanie więcej niż budynek. Dlatego też wszelkie transakcje związane z nieruchomościami należy traktować ze szczególną wnikliwością. Aby nie popełnić błędu, który może kosztować nas mnóstwo nie tylko pieniędzy, ale też nerwów, warto zaufać osobie, dla której takie transakcje to chleb powszedni.

Anna Strzelczyk to ekspert od nieruchomości z wieloletnim stażem. Nieruchomości to dla niej nie tylko praca i codzienność. To przede wszystkim pasja, którą stale rozwija i która nie przestaje stawiać przed nią wyzwań, jakie uwielbia podejmować. Jeżeli w Twoim życiu lub życiu kogoś bliskiego nadeszła ta ważna chwila, gdy chcesz sprzedać lub kupić nieruchomość, nie warto działać na przysłowiowe pół gwizdka. Należy podjąć współpracę z osobą, która jest na bieżąco ze zmianami na rynku nieruchomości i wie, jak pomóc Ci bezpiecznie osiągnąć cel. Taką osobą jest właśnie Anna Strzelczyk – właścicielka biura nieruchomości „D.S. Plus Nieruchomości” i zdobywczyni Orła Nieruchomości w 2021 roku. Dowiedz się, co ma do zaoferowania swoim klientom i co wyróżnia ją na tle innych specjalistów.

Kim jest Anna Strzelczyk i czym się zajmuje?

Anna Strzelczyk (https://annastrzelczyk.pl/) jest kobietą, która stale poszerza swoje horyzonty, a swoimi pasjami mogłaby obdzielić kilka osób. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, mediatorem sądowym, współzałożycielką i prezesem spółki iKuku (nowoczesnej aplikacji nieruchomości) i oczywiście właścicielką biura „D.S. Plus Nieruchomości”. Jest coś, co łączy wszystkie jej działania. To pasja do pracy z ludźmi, zaangażowanie i chęć niesienia dobrej energii. Podaje pomocną dłoń każdemu, kto szuka wsparcia fachowca od spraw związanych z nieruchomościami. Pomaga załatwiać formalności i nawiguje klientów, gdy jest potrzebna pomoc przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji.

Jeżeli szukasz eksperta od spraw nieruchomości, zwróć uwagę na to, czy jest on na bieżąco ze zmianami i sytuacją na rynku. Nieruchomości to branża, w której nie można pozwolić sobie na stagnację. Należy stale poszerzać swoją wiedzę, aby móc zaoferować klientom wsparcie na najwyższym poziomie. Wie o tym Anna Strzelczyk, która stale podnosi swoje kwalifikacje, o czym zaświadczyć mogą liczne certyfikaty o ukończonych kursach, warsztatach i webinarach.

Co jeszcze warto wiedzieć o tej specjalistce? Nie poddaje się, gdy życie stawia przed nią wyzwania i taką postawą zaraża też swoich klientów. Przykładem jest trudna sytuacja, która dotknęła nas wszystkich, czyli pandemia koronawirusa, kiedy cały świat w błyskawicznym tempie musiał dostosować się do nowej rzeczywistości. Wtedy Anna Strzelczyk dostrzegła potencjał sieci i mediów społecznościowych oraz tego, jak można je wykorzystać w jej branży. Skupiła się na tym, jak za pośrednictwem Internetu dotrzeć do swojej grupy docelowej i pomóc jej w kwestiach związanych z rynkiem nieruchomości, dzieląc się swoją wiedzą.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nieruchomości? Podcast Nieruchomości bez ściemy, czyli pogadanki u Anki jest w sam raz dla Ciebie

Szczególnym sposobem, w jaki Anna Strzelczyk postanowiła dotrzeć do swoich odbiorców, jest podcast Nieruchomości bez ściemy, czyli pogadanki u Anki. W audycjach dzieli się przemyśleniami i zrealizowanymi transakcjami. Co ważne, o zagadnieniach związanych z nieruchomościami opowiada na przykładach z życia, aby każdy, nawet laik, mógł się na nich uczyć. Do swojego podcastu Anna Strzelczyk zaprasza także gości. To eksperci, z którymi omawia aktualne trendy i informacje mające wpływ na rynek nieruchomości, a także porusza popularne tematy związane z rynkiem mieszkań i domów.

Bezsprzeczna zaleta takiej formy przekazywania wiedzy to możliwość słuchania audycji w niemal w każdym miejscu i sytuacji. Jedziesz komunikacją miejską lub stoisz w długiej sklepowej kolejce – włącz Nieruchomości bez ściemy, czyli pogadanki u Anki i poszerzaj swoją wiedzę dotyczącą nieruchomości!

Sprzedawanie w sieci – czy to trudne?