Pasja do szydełkowania? Poznaj 3 sposoby jak możesz na tym zarobić!

Jeśli masz zamiłowanie do szydełkowania, dlaczego nie przekształcisz tego, co kochasz, w firmę, rozpoczynając działalność „na szydełku”? W końcu, czyż nie jest to jedno z największych marzeń, aby otrzymywać wynagrodzenie za robienie tego, co się kocha?

W rzeczywistości istnieje wiele różnych ścieżek, którymi można pójść by bardziej profesjonalnie się zająć szydełkowaniem. Oto różne modele biznesowe. Możesz znaleźć taki, który ci się podoba, lub możesz zdecydować się na wszystkie! I możesz zrobić je wszystkie z domu!

1. Posiadaj kanał na YouTube

Jednym ze sposobów na zamienienie zamiłowanie do szydełkowania w firmę jest posiadanie kanału na YouTube. Możesz tworzyć filmy instruktażowe, jak szydełkować, dawać wskazówki itp. Następnie możesz wyświetlać Google Ads na swoim kanale YouTube i zarabiać w ten sposób. Aby rozpocząć, musisz mieć dobrą kamerę, który może nagrywać to, co robisz na szydełku i oprogramowanie do edycji wideo (jest wiele informacji na temat oprogramowania do edycji wideo w sieci – wystarczy nieco poszperać w tym temacie).

2. Posiadaj bloga

Podobnie jak kanał na YouTube, możesz prowadzić blog, w którym udostępniasz wskazówki, rekomendacje itp. dotyczące szydełkowania. Możesz użyć WordPressa do prowadzenia swojego bloga. Aby to zrobić, potrzebujesz dobry hosting witryny, rozglądaj się więc za dobrymi gospodarzami WordPressa w niskich cenach, jeśli to jest kierunek działania, który przypadł Ci do gustu – często można się załapać na świetne oferty, więc sprawdź to, aby uzyskać najlepszą cenę. Następnie możesz zarabiać pieniądze, uruchamiając Google Ads lub marketing afiliacyjny – w internecie możesz też znaleźć sporo zasobów, na których jest szczegółowo omówione, jak zarabiać dzięki marketingowi afiliacyjnemu – szukaj poradników dla początkujących, aby się w tym odnaleźć.

3. Sprzedaj swoje wyroby szydełkowe

Przechodząc na inny model biznesowy, możesz także zarabiać pieniądze, sprzedając swoje piękne przedmioty, które zrobiłeś czy też zrobiłaś na szydełku! Świetnym sposobem na to byłoby założenie własnego sklepu np. na Shopify. Shopify to wspaniały sposób na zrobienie tego dla początkujących, ponieważ znacznie ułatwiają cały proces. Nie tylko nie musisz mieć żadnego doświadczenia, aby założyć sklep, ale mają także mnóstwo zasobów, aby przeprowadzić cię przez całą sprawę. Niesamowitą rzeczą w Shopify jest to, że mają narzędzia, które pozwolą ci nie tylko sprzedawać swoje produkty we własnym sklepie, ale także za pośrednictwem:

  • Etsy
  • Ebay
  • Amazon
  • Facebook
  • Instagram itp.

Wszystko przez jedno miejsce, co znacznie ułatwia! Po prostu rozpocznij bezpłatny okres próbny i pozwól im pomóc Ci przez to przejść. A jeśli nie wiesz od czego zacząć – wejdź na shop.bobbiny.com to przykład kapitalnego sklepu dokładnie z tej branży. Możesz nie tylko podpatrzeć jak wygląda dobrze funkcjonujący sklep, ale też od razu załapać się na jakieś zakupy, bowiem jeśli chodzi o włóczki to zdecydowanie jest tutaj w czym wybierać, aż szkoda byłoby nie skorzystać!