Orange Flex dla Firm – najlepsza oferta dla małych przedsiębiorców

Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Orange Flex przygotowało ofertę dla małych przedsiębiorców. Poznaj Orange Flex dla Firm – elastyczne rozwiązanie bez formalności i długoterminowych umów.

[Artykuł sponsorowany]

Orange Flex dla Firm to oferta sieci komórkowej, która została stworzona z myślą o start-upach, małych przedsiębiorcach i freelancerach. Oferta wykorzystuje model subskrypcyjny – dzięki temu nie musisz podpisywać długoterminowej umowy i w każdej chwili możesz zrezygnować z usług. Ofertą zarządzasz za pośrednictwem aplikacji Orange Flex. Jako nowy klient za jej pomocą możesz założyć konto dla Firm, zamówić nowy numer lub przenieść ten, z którego korzystasz obecnie.

W Orange Flex dla Firm korzystasz z jednego z czterech Planów komórkowych: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. W ramach wszystkich planów otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Możesz także korzystać z zagwarantowanej usługi Social Pass. Umożliwia ona korzystanie z popularnych portali społecznościowych (m.in. Instagram, TikTok Twitter, Facebook,) bez zużywania danych. Jeżeli w danym miesiącu będziesz potrzebował większej paczki GB, możesz zmienić Plan komórkowy – wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji Orange Flex.

Orange Flex –sieć komórkowa także dla firm

W Orange Flex znajdziesz usługi, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu. W ramach oferty dla firm możesz zamówić dodatkowe numery, którymi będą posługiwali się Twoi współpracownicy. Dzięki aplikacji Orange Flex masz pełną kontrolą nad usługami gdziekolwiek jesteś, z których korzystają dodatkowe numery.

W Orange Flex możesz także bezpłatnie zamówić drugą kartę SIM z Twoim numerem. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z niego na dwóch różnych urządzeniach. Klienci Orange mogą także zdecydować się na kartę eSIM. Jest to wirtualna karta, której nie trzeba umieszczać w urządzeniu – wystarczy pobrać ją i zainstalować.

W Orange Flex dla Firm wszystkich płatności dokonujesz za pomocą aplikacji. Jeżeli zdecydujesz się podpiąć kartę płatniczą, opłaty będą pobierane automatycznie. Nie musisz pamiętać o regulowaniu rachunków za telefon. Możesz także wybrać szybkie płatności BLIK. Z aplikacją Orange Flex wszystkie faktury masz zawsze pod ręką. Po dokonaniu płatności trafiają one także na Twoją skrzynkę e-mail.

W Orange Flex dla Firm prowadzenie biznesu jest proste i wygodne!