Nowoczesne telewizory LG w każdym hotelu

tv

Każde szanujące się przedsiębiorstwo dba o odpowiednią reklamę własnej działalności i właściwą ekspozycję proponowanych przez siebie usług. Do takich zadań najlepiej nadają się duże ekrany, niezawodnie przykuwające uwagę wszystkich ludzi. Ogromne monitory telewizorów świetnie sprawdzają się w każdego rodzaju hotelach. Umożliwiają one przekazywanie klientom podstawowych informacji, związanych z hotelem i jego atrakcjami, planowanymi wydarzeniami czy możliwymi w danym miejscu formami rozrywki. Taki typ komunikacji z konsumentem wymaga dobrego sprzętu i najwyższej klasy urządzeń, koniecznie mających wysoki stopień niezawodności.

Niezbędny staje się nowoczesny i profesjonalnie wykonany system telewizji hotelowej, oparty na specjalnych telewizorach z trybem hotelowym. Idealnym rozwiązaniem jest kompleksowa kompozycja oparta na telewizorach światowej marki LG LW310C 43″ – 49″. LG Hotel TV to innowacyjny sposób na zapewnienie każdemu hotelowi sprawnej i prostej w obsłudze sieci telewizorów, które cechuje wiele przydatnych funkcji, np.: blokowanie dostrajania kanałów w standardowym menu, blokowanie zmieniania kanałów, blokowanie przycisków pilota i na panelu telewizora oraz ustawianie maksymalnej dopuszczalnej głośności.

Fenomenalny system hotelowy

hotel jastrzębia góraTelewizory LG maja możliwość ustawienia planszy powitalnej, na której hotel może umieścić istotne dla ośrodka informacje w estetyczny i atrakcyjny sposób, intensywnie oddziałujący na ludzkie zmysły. System umożliwia również oglądanie filmów, słuchanie muzyki lub przeglądanie zdjęć. Wszystko w najlepszej jakości! Aby zapewnić gościom pełen komfort, stworzono opcję klonowania ustawień telewizora. Konfiguracja wszystkich opcji jest stosunkowo łatwa i odbywa się przez prosty system kompouterowy, co stanowi ogromna zaletę tak skomplikowanej sieci urządzeń. Treści reklamowe, prezentowane na telewizorach LG, mają większą skuteczność, ponieważ w satysfakcjonujący sposób zwracają uwagę gości i doskonale przekazują wszelkie hotelowe informacje.

Telewizory LG świetnie sprawdzają się również w restauracjach, pubach, instytucjach publicznych oraz placówkach handlowych i biznesowych.

Maksymalne dostosowanie do potrzeb

Telewizory produkowane są na specjalne zamówienia i dostosowuje się ich rozmiar oraz parametry do indywidualnych wymagań zamawiającego. Cel jest jeden: produkt ma spełniać swoją rolę jak najlepiej, dlatego szczegółowo dba się o zapewnienie mu niezbędnych właściwości. Profesjonalne zamówienia możesz składać na stronie sklepu internetowego TV SAT. Tam też dowiesz się więcej o interesującym Cię produkcie. Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta.

Firma obecna jest na polskim rynku już 22 lata i przez cały ten czas zdążyła już zdobyć imponujące doświadczenie. Świadczą o tym liczni klienci, którzy są zadowoleni z najwyższej jakości usług i zakupu pożądanego sprzętu w rozsądnej cenie. TV SAT chętnie współpracuje z hurtowniami, sklepami oraz firmami instalatorskimi. Sklep posiada ogromny magazyn o powierzchni 700 m², więc z dostępnością produktów zazwyczaj nie ma żadnego problemu.

Główne cechy wyjątkowego telewizora LG LW310C 43″ – 49″:

  • dostępne przekątne: 43″, 49″,
  • ekran powitalny,
  • wspólna mapa kanałów,
  • automatyczne odtwarzanie z USB,
  • specjalny tryb blokady,
  • SNMP.