Magenta Colorfood & Liquids – dobra restauracja w Bielsku-Białej

To, co dodaje polotu i świeżych kolorów każdemu miastu, to niewątpliwe restauracje i klimatyczne kawiarnie, które kuszą zapachem, ciekawą kuchnią i muzyką, nadającą optymistycznych tonów nawet w pochmurny dzień. Takich miejsc w Bielsku-Białej jest całkiem sporo, a do najczęściej odwiedzanych należy Magenta Colorfood & Liquids. Czym zachwyca gości ten lokal?

Otwarta kuchnia i magentowe menu

Właściwie nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że dobra restauracja karmi nie tylko ciało, ale przede wszystkim syci duszę i zmysły. Przecież właściwie coraz częściej jest tak, że w magicznych mementach spędzanych z przyjaciółmi czy z rodziną, jedzenie odgrywa najmniej istotną rolę. Ważniejsza jest dobra muzyka, gościnna obsługa, wygodne siedzenia, a więc wszystko, co pozwala poczuć się dobrze i miło spędzić czas. Jeśli do tego można podpatrzeć pracę kucharza albo pobudzić fantazję barmana do przyrządzania nietypowych koktajlów, to do szczęścia nie trzeba już nic więcej.

Magenta Colorfood & Liquids przyciąga do siebie ludzi, którzy kochają życie i takich, którzy szukają czegoś nowego. Gorąco i naprawdę kolorowo robi się tam wieczorami, ale nawet popołudniem restauracja tętni radością i optymizmem. Hitem tego miejsca są smaczne i nadające soczystych barw restauracji – śródziemnomorskie oraz orientalne tapas. Tutaj można spróbować czegoś nowego, jak i pozostać wiernym tradycyjnym smakom – podejście do tematu tapas zgodnie z ideą Fusion sprawia, że wszystko czego próbujemy jest ciekawe i unikatowe.

Miejsce idealne na biznesowy lunch

Taka restauracja w Bielsku-Białej, jak Magenta może być ulubionym miejscem dla każdego. Tutaj zarówno menu, jak i sam klimat dostosowuje się do pory dnia i jej  konwenansów. Wieczorem więc można liczyć na mnóstwo dobrej zabawy, a popołudniem spokojnie można się zaszyć z laptopem i terminarzem. Magenta Colorfood & Liquids zastąpi biuro i pozwoli zorganizować biznesowe spotkanie na wysokim poziomie. Sprawdzona i dyskretna obsługa zapewni dobry serwis i pomoże znaleźć właściwy stolik, szybko realizując każde zamówienie.

Popołudnie to również świetny moment, by w Magencie napić się pysznej kawy i uraczyć się deserem lub domowym ciastem. Spokój i przyjemny nastrój udzieli się tutaj każdemu. Można przyjść z książką, zabrać przyjaciółkę, czy delektować się własnym towarzystwem. Wygoda i komfort są tutaj serwowane w gratisie, a pyszna kuchnia przyciąga swoim wyjątkowym menu.

Menu z wege i tapas – dla każdego coś dużego i małego

Już z zewnętrz design lokalu zwiastuje, że w środku czeka na gości coś specjalnego. Trudno przejść obok, zwłaszcza wieczorem, kiedy muzyka, zapachy i zadowoleni goście poruszają każdy ze zmysłów. Ten, kogo skusi ta niesamowita otoczka, z pewnością nie będzie zawiedziony. Wystarczy sięgnąć po menu, które oferuje smaczne posiłki dla każdego, by wiedzieć, że spędzenie czasu w tym miejscu to trafiony wybór.

Na uwagę zasługują trzy kwestie:

  1. podział menu na menu przewodnie i tapas,
  2. opcja wybrania dużego i mniejszego talerza oraz
  3. posiłki wege.

Nikt nie powinien obojętnie przejść też obok sałatek, które w Magencie można dowolnie komponować, dobierając jeden z kilku oferowanych dressingów czy dodatków, takich jak: kurczak, wołowina, ser kozi bądź krewetki. W Magencie wszystko jest dozwolone, bo to goście nadają rytm temu, co właśnie dzieje się w kuchni. Być może dlatego w Magencie smakuje tak jak w domu, a nawet i lepiej.

Róż na wynos

Ci, którzy nie mają czasu zagościć w kolorowych progach Magenty, mogą zaprosić ją do siebie. To dobry pomysł, zwłaszcza że restauracja zapewnia w dostawie zarówno błyskawiczne kanapki, jak i obiadowe dania. Magentowy klub kanapkowy poratuje więc wiecznych spóźnialskich, którzy nigdy nie mają czasu na przygotowanie śniadania i pozwoli zaplanować pyszny posiłek, nawet jeśli wypełniony po brzegi terminarz nie pozwala wyjść z biura. W ofercie online są też sałatki, tapas i desery, czyli argumenty za tym, aby Magenta Colorfood & Liquids zdecydowanie powinna zajmować wysoką pozycję na liście kontaktów telefonicznych. Z takim menu na wynos można szybko zorganizować biznesowe party, małe przyjęcie w domu czy zwyczajnie zrezygnować z gotowania i zamówić obiad dla siebie czy rodziny.

Więcej informacji o Magencie można uzyskać:

 

Jakie akcesoria musi mieć profesjonalny kelner?