Kubki termiczne z logo – to brzmi jak udana promocja!

Ile razy otrzymałeś prezent od firmy lub pracodawcy, który natychmiast wyrzuciłeś lub schowałeś do szuflady? Spersonalizowane piłki golfowe to świetny prezent… jeśli grasz w golfa. Orzeszki ziemne w polewie czekoladowej brzmią smacznie… chyba że masz alergię. Nadal nie wiesz, co podarować swoim ulubionym klientom lub najlepiej zarabiającym pracownikom? Podaruj niezaprzeczalny prezent, z którego wszyscy korzystają – promocyjny kubek podróżny!

Sanbetweb.pl oferuje wspaniały wybór opcji kubków podróżnych i kubków termicznych z logo i z nadrukiem na zamówienie w różnych stylach, rozmiarach, kolorach i materiałach — z dostępnymi opcjami zakupów hurtowych w celu obniżenia kosztów. Aby uzyskać wskazówki dotyczące wyboru produktu i wzoru, które będą najlepsze dla Twojej imprezy lub organizacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kubkach i kubkach podróżnych. Niektóre z naszych ulubionych wyborów niestandardowych kubków podróżnych masowych znajdują się poniżej.

Spersonalizowany kubek termiczny z logo ze stali nierdzewnej

Izolowane szklanki do kawy są w dzisiejszych czasach modne i łatwo zrozumieć, dlaczego. Są odporne na zalanie i utrzymują napoje gorące lub zimne przez wiele godzin. Tego rodzaju markowe kubki są idealnymi towarzyszami dojazdów do pracy lub podróży. Dodaj wygrawerowane logo i hasło do takiego kubka wykonanego z solidnej stali, z którego klienci lub pracownicy będą mogli korzystać na co dzień.

Plastikowy projekt – własny kubek podróżnych

Inna, równie ciekawa opcja – lekkie kubki podróżne z niestandardowym logo są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Wszystkie plastikowe podróżne kubki i szklanki firmy SanBetWeb są wytrzymałe i można je myć w zmywarce, aby zapewnić bezproblemową wygodę. Polecamy jeden z tych najbardziej popularnych, odporny na stłuczenia, dostępny w różnych stylach i kolorach.

Ceramiczne niestandardowe kubki podróżne do kawy

Szukasz spersonalizowanego kubka podróżnego o nieco większej wadze? Tutaj zatem warto zwrócić uwagę na trwałe kubki ceramiczne, które są wystarczająco wytrzymałe dla klientów i pracowników będących w ciągłym ruchu – a jednocześnie na tyle atrakcyjne, że wszyscy będą chcieli eksponować Twoje logo na spotkaniach lub imprezach towarzyskich.

Izolowane szklanki do wina

Idealny prezent podczas degustacji wina lub dla każdego miłośnika wina. Eleganckie, izolowane kubki do wina z pokrywkami stanowią idealne tło dla logo Twojej firmy.

Potrzebujesz dodatkowych pomysłów na prezent, które można sparować z naszymi niestandardowymi kubkami podróżnymi? Podstawki, torby na lunch i słomki wielokrotnego użytku to nieoczekiwany i przyjazny dla środowiska prezent łączony. A termos to zawsze gorący zakup (gra słów zamierzona)! Zatem, jak widać bez względu na to, w jakiej branży działasz i co dokładnie zamierzasz promować – w świecie kubków termicznych z logo z całą pewnością znajdzie się coś idealnie dopasowanego do Twoich oczekiwań, bez względu na to, jak bardzo są wysokie i wymagające. Już teraz koniecznie pomyśl o tym dla swojej firmy!