Jak udekorować swoje biuro kwiatami?

laptop-3112412_960_720Dekorowanie swojego biura kwiatami może wydawać się nieistotne, ale jest w tym coś o wiele więcej niż wrzucenie kilku kwiatów i ułożenie w wazonie. Selekcja w zależności od rodzaju kwiatów i roślin, które umieszczasz w swoim biurze, wskazuje na przemyślaną, intencjonalną sprawę, a nawet wykonuje ukłon w stronę estetyki projektu.

Osobiście wielu przedsiębiorców dzisiaj lubi mieć na swoim biurku szczęśliwą roślinę bambusową. ale kiedy są w nastroju na coś kwiatowego, zaczyna się kłopot. Są przecież kwiaty, które szybko przyciągają komary i rośliny, która więdną w ciągu jednego dnia. Najwyraźniej coś może nie pójść dobrze. Są jednak kwiaty, które są przeznaczone do twojego biur, tak samo jak cebule kwiatowe sadzone jesienią których nie umieszcza się w ziemi wiosną. W rzeczywistości praktycznie błagają o miejsce obok komputera! Na kanwie tego mamy dla was wskazówki i triki dotyczące ozdabiania biura kwiatami.

1. Lokalizacja to wszystko!

Najpierw sprawdź lokalizację, aby zobaczyć oświetlenie. Niektóre rośliny, takie jak sukulenty, przyciągają komary lub muchy, jeśli zostaną umieszczone w ciemnym obszarze, co jest ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz. Storczyki są najłatwiejsze w utrzymaniu i potrwają 1-3 miesiące. Po prostu lekko podlewaj co 7-10 dni i unikaj bezpośredniego światła słonecznego. W przypadku jasno oświetlonych obszarów wybierz tropikalne kwiaty. Inne więdną pod gorącym oświetleniem biurowym. Obfite kwiaty, takie jak słoneczniki, ścięte storczyki czy inne kwiaty mogą być ekonomiczne i trwałe. ”

2. Kwiaty, więc także wazon

Najpierw wybierz wazon. Ludzie często pytają, co najpierw należy wybrać: kwiaty czy wazon, i trzeba powiedzieć, że to zależy. Dekorując, wybierz wazon, który Ci się podoba, a następnie wybierz kwiaty. Ponadto używaj rzeczy takich jak ładne kubki, czajniki, puszki, filiżanki do kawy lub jeszcze inne, w zależności od tego na co masz ochotę i gdzie poniesie cię fantazja. Możesz używać tych z etykietami vintage lub złuszczać etykietę i malować farbą w sprayu w dowolnym kolorze, aby uzyskać szalenie modny efekt „postarzanej” donicy.

3. Układy monochromatyczne są Twoim przyjacielem!

Wszystkie białe kwiaty są zawsze bezpiecznym wyborem, jeśli szukasz do biura czegoś eleganckiego. Wybierz różne rodzaje kwiatów w jednym kolorze. Na przykład:

  • różowe róże,
  • różowe tulipany,
  • różowe dalie.

Razem świetnie wyglądają razem. Możesz wykonać odwrotność i wybrać jeden rodzaj kwiatu w dwóch odcieniach, takich jak różowe i fioletowe tulipany. Nie potrzeba żadnych zielonych wypełniaczy – naprawdę!

Inną ważną rzeczą, o której należy jeszcze wspomnieć jest unikanie lilii w ramach biur domowych, ponieważ są one śmiertelne dla zwierząt domowych. Chociaż możesz mieć większą elastyczność i łatwość w pielęgnacji kwiatów w domu, nie są one idealne dla każdej przestrzeni. Należy również unikać bardzo pachnących kwiatów, jeśli w biurze jest wiele osób, ponieważ tak naprawdę nie wiadomo, kto jest uczulony na co. Pamiętaj: jeśli chodzi o wybór kwiatów do Twojej przestrzeni biurowej, ładny wygląd to jedno, ale funkcja jest kluczowa.