Gadżety reklamowe dla firmy – wyjdź poza schematy!

Może jesteś osobą koordynującą wydarzenia w firmie, a może zadaniem jest zamawianie promocyjnych przedmiotów. Może masz zbliżającą się konwencję i (słusznie) koncentrujesz się na prezentacji, a nie na produktach promocyjnych Twojej firmy. A może – markowe gadżety nie są częścią Twojej strategii marketingowej.

Tak czy inaczej, prawdopodobnie jesteś winny popełnienia tego błędu marketingowego i nadszedł czas, aby Cię o tym przekonać. Co więcej, nadszedł czas, aby przedstawić Ci inną opcję, która może natychmiast przekształcić twoje stoisko – i markę – w ulubioną publiczność.

Wróć do ostatniego razu, gdy Twoja firma niestety zamówiła stary wierny gadżet, jakim są niestandardowe długopisy. To tanie długopisy, tak, ale są pamiątkami z dumą prezentującymi nazwę i hasło Twojej firmy. Długopis to idealny, niedrogi przedmiot, który może towarzyszyć eleganckim, błyszczącym materiałom do drukowania, prawda? Niekoniecznie. Nie w tym wieku technologicznym.

Uzgodnijmy teraz coś: tani długopis jest tak pożądany, jak ulotka wciśnięta pod wycieraczki. Jeśli jesteś firmą technologiczną, a twoim ulubionym przedmiotem wymiany jest – poczekaj na to – markowy długopis, to wysyła wiadomość, że nadal korzystasz z systemu Windows XP i drapiesz się w głowę (prawdopodobnie tym długopisem).

Czas zaskoczyć niestandardowymi gadżetami!

offset lakierowanie hybrydoweWręcz przeciwnie, fajny pendrive reklamowy rozprzestrzenia uśmiechy na twarzach w tłumie, dzięki czemu możesz nieznajomych zamienić w klientów. Ale nie wszystkie zabawki na targach są tworzone jednakowo. Chcesz produktu, który będzie nie tylko praktyczny, ale także wyjątkowy i niezapomniany. Powinien przyciągać uwagę klientów i budować świadomość marki w użyteczny, organiczny sposób. Takie coś oferuje właśnie agencja reklamowa ITGADZETY.PL. Zaplanowane w ten sposób przez firmę strategie marketingowe i promocyjne prowadzą do zwiększenia liczby klientów, zwiększenia przychodów i ogólnego sukcesu. Dostosowany pendrive USB to w końcu pomaga to osiągnąć! To element promocyjny, z którego będą korzystać Twoi klienci. Ręcznie wykonane w celu odtworzenia produktu, klienci będą pożądać tego łupu. W przeciwieństwie do tych biednych długopisów – nie da się go wyrzucić i zapomnieć.

Pendrive – z danymi o Twojej firmie (wewnątrz i na zewnątrz)

Chcesz przenieść go na wyższy poziom? Załaduj na dysk USB coś cennego – na przykład najnowszego eBooka lub zestaw do druku cyfrowego – i masz przewagę nad konkurencją. Skrupulatnie szczegółowa replika Twojego produktu z dyskiem USB pełnym wspaniałych danych:

  • emanuje pewnością siebie,

  • promuje twoje najnowsze produkty,

  • buduje zaufanie.

To naprawdę idealny sposób na nawiązanie znaczącego połączenia: umieść repliki produktów w ich rękach i – voilà! – klienci stają się ambasadorami marki na twoich oczach. Co więcej, możesz zaoszczędzić pieniądze na materiałach do drukowania, udostępniając cyfrowo wszystkie swoje dane na pendrivie z logo.

Jeśli zawsze chciałeś wiedzieć jak promować swoją firmę na targach i maksymalizować zwrot z inwestycji – to właśnie ten sposób.