Energylandia – nowy wymiar imprezy integracyjnej!

2P1B0433-900x600

Energylandia przedstawia nowy wymiar imprezy dla pracowników. Już teraz nie trzeba organizować sal, wystroju i atrakcji, ponieważ w Energylandii wszystko jest w już przygotowane jednym miejscu. Tylko u nas w cenie biletu Goście otrzymują nielimitowany dostęp do wszystkich urządzeń, widowisk i kina.

Koszt imprezy firmowej w Energylandii

Imprezy integracyjnemogą być organizowane w formie wycieczek lub w postaci voucherów dedykowanych pracownikom. Cena biletów uzależniona jest od liczności grupy zorganizowanej i wynosi odpowiednio:

  • 99 zł/os. dla grupy liczącej od 15 do 100 osób
  • 94 zł/os. dla grupy liczącej od 101 do 500 osób
  • 89 zł/os. Dla grupy liczącej powyżej 500 osób

Ceny biletów dotyczą osób dorosłych. W przypadku dzieci i młodzieży cena jest adekwatnie niższa. Poza biletami można nabyć również vouchery o nominałach od dziesięciu do trzystu złotych, które pracownicy mogą wykorzystać w sklepikach i restauracjach zlokalizowanych na terenie parku.

Nie trzeba martwić się o catering

seriale onlineWycieczki firmowe w Energylandii cieszą się dużą popularnością ostatnimi czasy. Jest to bowiem zupełnie inna forma spędzania czasu w gronie współpracowników, a tym samym możliwość poznania ich bardziej z prywatnej strony.Poza licznymi atrakcjami Parku Rozrywki, dla pracowników firmy możemy zorganizować posiłki w formie bufetu. Istnieje możliwość wyboru menu dedykowanego grupom wycieczkowym, a także przerwy kawowe, jeżeli imprezy firmowe mają składać się z dwóch części – oficjalnej i mniej formalnej.

Jeżeli jednak tradycyjnie imprezy firmowe wolicie organizować na terenie własnego obiektu firmowego lub w zaprzyjaźnionej restauracji, albo organizujecie spotkania firmowe wyłącznie raz w roku i to w okresie bożonarodzeniowym, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać zakupu biletów prezentowych dla kadry pracowniczej. W końcu nie wszystkie wyjazdowe imprezy pracownicze muszą odbywać w wielkim gronie. Być może pracownicy sami zorganizują się w kwestii dojazdu do naszego parku, albo wszyscy spotkają się przypadkiem na miejscu. Tak czy inaczej na naszej stronie internetowej znajdziecie imprezy integracyjne pomysły, kiedy najlepiej przyjechać do Energylandii, aby zobaczyć i przeżyć jak najwięcej. W sezonie 2017, od kwietnia do końca października, dla Gości Parku Rozrywki przygotowano wiele atrakcyjnych, tematycznych imprez, które mogą być inspiracjądo przyjazdu i wzięcia w nich udziału.Koniecznie śledźcie naszą stronę!